Jelenlegi hely

Hírlevél - Nyuszi hopp!

Szia [név]!

Nyuszi hopp... máris egyet elkapott!

Mi másról szólna e heti levelem, mint a húsvéti készülődésről, programokról... de előtte csapj le gyorsan egy asztalra, ha árusként tartanál velünk a következő Pécsimamis börzén:

 

Asztalfoglalás indul: Pécsimamis börze május 18-án!

 

ASZTALFOGLALÁS ITT!

 

EZ + AZ

 

  • McDonalds ellenzők most ne figyeljenek: a gyerek menü mellé most + 390 forintért egy klassz "nyomozós" mesekönyvhöz lehet hozzájutni, ami biztosan örömöt okoz a lurkóknak a fészekben, hiszen ők alakíthatják a történet fonalát...
 

Húsvétra készülünk

 

Itt az ideje, hogy a fiúk megtanuljanak egy klassz locsolóverset, a húsvéti színezőket, összekötőket pedig fiúk-lányok egyaránt kedvelik:

Húsvéti összeállításunk ITT!

 

 

Húsvéti családi programok

 

Alig győztük feltölteni az ünnephez kötődő családi programokat, nézd csak:

  • Meseszép Húsvét az Árkádban
  • Húsvét a Katica Tanyán
  • Húsvétváró Pécsváradon
  • HúsvétoZoo a Terráriumban (tojáskeresés, tojás-és arcfestés, simogató és látványetetés...)
  • Palkonyai Húsvét
  • Húsvét a Cella Septichorában
  • "Légy gyorsabb a nyuszinál" és más Húsvéti programok - Zsolnay Kulturális Negyed
  • Húsvét a Bikali Élménybirtokon (Évadnyitó 17-én Lúdas Matyival!)

A programokról bővebben most is ITT olvashatsz!

 

 

(Megújult a Pécsimami Facebook oldala: lassan 3000-en leszünk! Te csatlakoztál már?)


Finom sonkát, sok locsolót és közös élményekben gazdag ünnepet kívánok!

 

Szeretettel:

NóriMami

 

Pécsimami logo

 

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva azonnal és véglegesen törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére