Jelenlegi hely

Hírlevél - Tuti, hogy tudod?

 Szia [név]!

Biztosan tudsz minden támogatásról és lehetőségről, ami gyermeke(i)d után jár?

Vágysz még babára, de bizonytalan vagy? (Hogy bírnánk többel? Nem vagyok még "öreg" hozzá?)

Ha vannak benned kérdőjelek, tarts velünk vasárnap:

 

Információs nap a gyermekvállalásról 

 

TUDÁSKÖZPONT - NOVEMBER 16. (VASÁRNAP) 15.00-18.00

(INGYENES!)

Mivel várunk?

  • 15.00 órától a gyermekneveléshez kapcsolódó támogatásokat és lehetőségeket mutatom be  közérthetően, a teljesség igényével: 

a szüléstől a gyermekkel otthon töltött éveken át a munkába való visszatérésig, a gyermek ellátásával, taníttatásával, ápolásával kapcsolatos információktól a család lakhatását, utazását és pihenését segítő lehetőségekig.

  • 16.00 órától Uzsalyné Pécsi Rita "Többet nevelni, többet szeretni?"címmel gyermeknevelési szempontból járja körül, hogy miként változnak a kihívások, ahogy bővül a család.
  • "Mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak egészséges legyen!" - elsősorban erről szól majd Dr. Veszprémi Béla és Dr. Vizer Miklós előadása 17.00 órai kezdettel, de szóba kerül az is, hogy befolyásolható-e a születendő baba neme.
  • A rendezvény ideje alatt ingyenes TB, jogi, könyvelési és munkaerő-piaci tanácsadáson vehetsz részt, amire előzetesen regisztrálni kell.

Ezt nem hagyom ki: máris regisztrálok!

(A program regisztráció nélkül is látogatható, de csak a regisztráltaknak tudunk (ülő)helyet garantálni.)

 

Egyedi fényképes naptár Pécsimami kedvezménnyel!

 

Tökéletes ajándék a nagyszülőknek egy gyerkőcökről készült fotókkal és saját szövegekkel/idézetekkel díszített,  12+1 lapos naptár!

A Print Copy-nál (a jogi egyetemmel szemben, az Aqua Üzletházban) elképzeléseid alapján összeállítják digitálisan a naptárt és másnap már mehetsz is érte!

Mindez Pécsimami Kártyásoknak 2990 forint helyett csak 1990 forint! Sőt, ha névjegykártyát csináltatnál, akkor is szuper árakat kapsz a kártyád felmutatásával.

 De jó, ezt megnézem!

 

November 16-án rendhagyó irodalomóra a Szélkiáltóval! 

 

Vasárnap a Szélkiáltó Együttes rendhagyó irodalomórára vár Benneteket a Hotel Palatinus Bartók termében 16 órai kezdettel. A koncert emlékezetes élményt nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A gyerekek elhozhatják saját verseiket, amelyeket az együttes megzenésít és elő is ad a helyszínen.   

További információ ITT! 

 

Babzsák koncert Csiri biri játékkal a Kodály Központban

 

 A Babzsák sorozat elsősorban a 3 év alatti gyerkőcöknek kínál játékos, zenés programot. A foglalkozások az Aranyalma Játszóház játékaival kezdődnek, ahol a kicsiket mondókák és dalok invitálják a szülőkkel közös mókára, majd egy lecsendesítő dal vezeti át őket a hangszeres zene világába. A foglalkozás második felében a Pannon Filharmonikusok zenészeiből alakult, jelmezbe bújt vonósnégyes előadása varázsolja el a szüleik ölében megpihenő babákat és kisgyerekeket. Babzsák legközelebb november 18-án 16.00 órakor!

EZ ÉRDEKEL, LÁSSUK!

 

Családi programok  

 

Az aktuális családi programokat most is itt találod! 

 

 Amire külön felhívom a figyelmed: szombaton és vasárnap 14.00 órakor a Villám és a varázsló c. 3D-s gyerekfilmet láthatjuk az Uránia Moziban: az enyémek imádták! (Jegyár: 790 Ft.)

Szuper volt a vasárnapi börze és már elfogytak a helyek a december 6-ai "Karácsonyváró börzénkre", ami kivételesen nem vasárnap, hanem szombaton és nem délután, hanem délelőtt (9.00-13.00-ig) lesz!

 

Szép őszi napokat!

Szeretettel:

NóriMami

 

Pécsimami logo

 

 

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva azonnal és véglegesen törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link] 

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

2025 a masni éve

2025 a masni éve

Náluk minden karácsony ugyanúgy kezdődött. A doboz lekerült a polcról, előkerültek a régi díszek, a konyhát betöltötte a fahéj és a sütemény illata. Ugyanaz az abrosz, ugyanazok az ízek, ugyanazok a megszokott mozdulatok. Idén azonban anya megállt egy pillanatra.
Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Ugrás az oldal tetejére