Jelenlegi hely

HÉTPETTYES iskola-előkészítő játékos, fejlesztő foglalkozás

Helyszín: Pinokkió Gyermekkönyvtár (Pécs, Nagy J. u. 24.)
Időpont: kedd, vagy csütörtök 16.00 óra (igény esetén szerdán, vagy 17.00 órakor is)
Legyen zökkenőmentes az óvoda-iskola átmenet a te gyermeked számára is!

A sikeres iskolai szerepléshez szükséges területeket játékos formában fejlesztjük, nagy hangsúlyt fektetve az olvasás-írás elsajátításához szükséges képességterületekre, nagymozgások, testséma, finommotorika, szókincs, szövegértés, értő beszéd.

Erősítjük az önbizalmat, a pozitív önértékelést, gyakoroljuk az önálló munkát és önellenőrzést. Csoportos jellege miatt fejlődik a gyerekek türelme, kitartása, kudarctűrése.

Helyszín:
Pinokkió Gyermekkönyvtár 7624 Pécs, Nagy Jenő u. 24.

Csoportlétszám:
max. 4 fő

Csoportok tervezett időpontja:
kedd vagy csütörtök 16 óra, igény esetén szerdán vagy 17 óra után is indul csoport

Foglalkozások időtartama:
45 perc

Foglalkozások ára:
2.800 Ft/alkalom, egyszerre 10 alkalom fizetése esetén kedvezményesen 25.000 Ft/10 alkalom (ajánlott minimum részvétel 10 alkalom)

Első foglalkozás tervezett időpontja:
2024. szeptember utolsó hete

A foglalkozást Jancsik Patricia gyógypedagógiai asszisztens, gyermekpszichológiai konzulens, gyermekkönyvtáros tartja.

További információ: patricia.jancsik@gmail.com

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére