Jelenlegi hely

Rátgéber Kosárlabda Akadémia

Cím: Pécs, Megyeri út 74/1.
Tel: 20/5363-831 (Zalay Zoltán szakágigazgató)

SPORTOLNI SZERETNÉL?

VÁLASZD Pécs legsikeresebb sportágát, a KOSÁRLABDÁT!
GYERE A RÁTGÉBER KOSÁRLABDA AKADÉMIÁRA  !

Ha jó csapatba, kiváló edzők kezei közé akarsz kerülni, itt a helyed!
A Rátgéber Kosárlabda Akadémia egy komplex oktatási-nevelési programot működtet játékosai számára a pécsi általános iskolákkal, középiskolákkal, a Pécsi Tudományegyetemmel szoros együttműködésben. A cél az, hogy a fiatal kosárlabdázók minél több segítséget kapjanak tanulmányaik sikeres elvégzéséhez, valamint az, hogy minél jobban összeegyeztethessék a sporttal.

Magasan képzett szakedzőkkel és kiváló körülményekkel várják a kosarazni vágyó gyermekeket!

KOSÁRPALÁNTA PROGRAM     > 5-7 évesek
ELŐKÉSZÍTŐ KORCSOPORT    >  8-9 évesek
KENGURU KOROSZTÁLY          > 10-11 évesek

Jelentkezni lehet:
Személyesen a Nezeti Kosárlabda Akadémia bázisán - Pécs, Megyeri út 74/1.

Munkanapokon: 13–18 óra között.
Előzetes egyeztetés: Zalay Zoltán szakágigazgatóval, (Tel: 20 5363 831)  valamint a jelentkezes@ratgeberakademia.hu drótposta címen lehetséges!

További információk: www.ratgebreakademia.hu
Kövessen bennünket a Facebookon > www.facebook.com/ratgeberakademia/

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
Ugrás az oldal tetejére