Jelenlegi hely

"Beszélj úgy, hogy érdekelje!" pályázat - Íme a Baranya megyei nyertesek!

Véget ért a „Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!” szülői kommunikációs tréningért zajló országos pályázatunk. Baranya a legtöbb pályázatot beküldő 4 megye között van, így PÉCSETT LESZ MEGTARTVA az egyik ingyenes tréning!

A szülői kommunikációs tréningeket 10-10 fő ingyenes részvételével a következő helyszíneken rendezzük meg a beküldött pályázatok száma alapján: Budapest, Pécs, Kecskemét, Szeged. 

Mivel Baranya megyéből sok pályázat érkezett, sikerült a 4 legaktívabb megye közé kerülni.

Ennek köszönhetően minden Baranya megyei pályázót szeretettel várunk egy másfél órás, interaktív előadásra a népszerű tréning szakembereivel.

A pécsi ingyenes előadás időpontja: 2016. november 25. (péntek) 18.00-19.30

A Pécsi ingyenes előadás várható helyszíne: Tudásközpont, konferenciaterem

A Baranya megyei pályázókkal felvesszük a kapcsolatot a részvétel egyeztetése ügyében.

Megtörtént a zsűrizés és a sorsolás, íme a nyertes Baranya megyei pályázatok:

"Dallos család"

Átutazó család

Legendáék

Empatikus család

Szőllösi család

Mozaik család

Csiribi család

Réger család

Gugesz család

Liza a kis rosszcsont

AZ ÖSSESZES PÁLYÁZAT ITT OLVASHATÓ.

A nyertesek díja ingyenes részvételi lehetőség a 2 napos "Beszélj úgy, hogy érdekelje!" szülői kommunikációs tréningen.

A sorsolásról készült videó ITT tekinthető meg.

A pályázatokat és a helyi összefogást köszönjük, a nyerteseknek gratulálunk!

Minden pályázót szeretettel várunk a "Hiszti, dac, feleselés" kezelésével kapcsolatos, ingyenes online konferenciára, melynek időpontjáról a pályázókat e-mail-ben értesítjük.

Tartsatok velünk legközelebb is! 


 A Pályázat az Imami Egyesület NEA-TF-16-SZ-0243 számú, „Vállalom, szeretem, nevelem! - országos kommunikációs és képzési program" című projektje keretében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósult meg.

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére