Jelenlegi hely

Intenzív Kezdő Varrótanfolyam Kismamáknak is

Intenzív Kezdő Varrótanfolyam Kismamáknak is

 4 délután: március 23-26-ig, 17-19.40.-ig

Csipetkék Varrósuli: Pécs Szabadság utca 38

                          Szakíts magadra időt!

Kiszakadnál a pici mellől otthonról?

  • Felnőtt társaságra vágysz?
  • A felszabaduló időben egy új hobbival foglalkoznál?
  • Megelőznéd az Anyai kiégést?

Akkor ez neked való!A varrás( ha már az alapokkal tisztában leszel), bizonyítottan segít a stresszoldásban, s az anyai kiégés megelőzésében, vagy kiszakít a mindennapos mókuskerékből!Várlak Csipetkék Varrósuli 4 délután tartott tanfolyamra, ahol a stabil, gyakorlati alapokkal és biztos varrógépkezeléssel már Te készítheted el picikéd első babatakaróját, a játékát, a baba szoba dekorációit, a függönyét, vagy a párod nadrágját is fel tudod majd varrni, a jelmezekről nem is beszélve!4 alkalom: 17-19.40-ig, március 23-26.-ig
Az ára: 48 900 ft, 2 részletben: 50 900 ft.Kérheted ajándékkártya formájában is szeretteidtől!Bővebb infó, regisztráció: https://csipetkek.hu/varrotanfolyamok/Pécs Szabadság utca 38

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére