Jelenlegi hely

Három napos baba-mama expo Budapesten

Rendhagyó módon egy budapesti programra hívom fel a figyelmedet. Ha átfutod a részleteket, látni fogod, hogy miért...

Idén 5. alkalommal kerül megrendezésre a Babamama Expo november 12-14-ig, a  Papp László Sportarénában!
 
A három napos élményhétvégén minden megtalálható, kipróbálható, és akár meg is vásárolható, amire szükség lehet a gondtalan babázáshoz! A bababútorok, babakocsik, gyerekülések, bababiztonsági eszközök, ruhák, játékok legszélesebb választéka és karácsonyi kedvezmények várják a látogatókat.
 
A baba- és gyerekszoba design kiemelt témaként jelenik meg idén a kiállításon. Egyre több bútor, stílus és kiegészítő közül választhatnak a szülők, ami hatalmas előkészítést és kutatómunkát igényel. A kiállítás ezt a rendkívül kínálatot egy önálló, közel 500 m2-es blokkban mutatja be, kiegészítve belsőépítészek és designerek jövőbemutató elképzeléseivel, a jövő babaszobájával.
 
 
 
A belépés 12 éves korig ingyenes, sőt: anya és apa jegye is levásárolható. A babát tervező párokat és a szülőket egész nap várják a tanácsadók olyan témákban, mint pl. szoptatás, nevelés, őssejt, oktatás, jóga, munkaügyi kérdések, vagy akár asztrológia. Lesz 4D Ultrahang és babafüllukasztás.
 
A gyerkőcök sem fognak unatkozni, a színpadon őket is színes programok várják.
 
A Babamama Expo testvérrendezvénye a Gyerekvilág Kiállítás, ami a nagyobb gyerekek számára izgalmas témákat és termékeket mutatja be egészen 12 éves korig, számtalan helyszíni programmal, foglalkozással és játékkal kiegészítve.
 
Nem csodálkoznék, ha lennének olyan pécsi (Pécs környéki) mamik, akik  vállalnák a néhány órás utat.  Ha köztük vagy, el ne felejts regisztrálni a honlapon, majd a helyszínen, hogy játszhass az értékes nyereményekért!
 
Szép Napot!

Gellén Nóra
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére