Jelenlegi hely

Részmunkaidős pécsi állás!

Marketing kommunikációs projektmenedzsert keresnek részmunkaidőben

Léptékváltás előtt álló pécsi marketing kommunikációs cég keres GYES/GYED-ről visszatérő anyukát/apukát projektmenedzser munkakörre, 4-6 órában. A részmunkaidő az anyuka/apuka munkabírásával emelkedne 8 órára. A cég gyermekbarát, a feladatok részben otthonról is végezhetők.
 
Ki szeretne ott dolgozni az erkélyes irodában?

 
Olyan jelentkezők önéletrajzát várják, akik a gyermek születése előtt végeztek már (lehetőleg online) marketing kommunikációs feladatokat, nem idegenkednek a különböző tartalommenedzsment szoftverek használatától, nem okoz nekik gondot az írásban fogalmazás, és járatosak az online világban. A munkavégzés helye Pécs, magyar nyelven, de olykor-olykor az angolra is szükség van, legalább középfokon. Nem kell mindenből elsőre tökéletesen megfelelni, de az összetett feladatok gyors átlátása, a projektek részfeladatainak megszervezése, és azok munkafázisainak értése, ismerete, alkalmanként elvégzése követelmény.
 
Konkrétabban: integrált online kampányok felügyelete az ötlettől az utolsó kiküldött hírlevélig, print kiadványok feladatainak nyomon követése a laptervtől a nyomdáig, esetenként a kampányokhoz kapcsolódó PR akciók szervezési részfeladataink ellátása, kapcsolódóan a kezelt projektekhez.
 
Ha érdekel a lehetőség, küldj egy szakmai önéletrajzot egy figyelemfelkeltő mail kíséretében az info@lunartis.hu címre március 6-ig.
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
Ugrás az oldal tetejére