Jelenlegi hely

Jelentkezem az Anyák napi virágültetésre - 2023

Figyelmeztető üzenet

Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

A virágok sajnos elfogytak, ezért az űrlapot le kellett zárnunk.

PÓTJELENTKEZÉST ITT TUDSZ LEADNI.

Ha lesz lemondás, e-mailben fogunk értesíteni. A kísérő programokon és a kedvezményes anyák napi virágvásáron regisztrációtól függetlenül mindenkit sok szeretettel várunk!


Az alábbi űrlap kitöltésével jelezheted, hogy hány virágot szeretnétek ültetni a Pécsimami Anyák napi virágültetésén.

Mindenki maximum annyi virágot ültethet, ahány gyermekkel érkezik. A virágok száma korlátozott, ezért ha elfogynak a virágok, az űrlapot le kell zárnunk. Megértésedet köszönjük.

A kísérő programokon regisztrációtól függetlenül mindenkit sok szeretettel várunk!

Helyszín: az új Pécsi Vásárcsarnok előtti tér (Pécs, Zólyom utca 4.

Időpont: 2023. május 6. (szombat) - 10.00 óra 

A gyerekek a nevükkel ellátott szívecskével ültethetnek édesanyjuknak 1-1 virágpalántát.

A részvétel ingyenes: a virágokat és a szívecskéket is mi biztosítjuk, amit 10.00 - 10.30 között vehettek át a Pécsimami standjánál.

A közös ültetés 10.30-kor kezdődik, addigi is anyák napi Ringató percek szórakoztatják a kicsiket és más gyerekprogramokkal is készülünk.

Szeretettel várunk, az ületés előtti héten e-mailben küldünk emlékeztetőt.

A Pécsimami csapata

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Ugrás az oldal tetejére