Jelenlegi hely

2013. január 18. - Már csak néhány hely van...

Szia [név]!

... az ingyenes életmentő tanfolyamra!

 

Életmentő tanfolyam szülőknek - Megvan a helyszín!

 

Lázgörcs, félrenyelés, mérgezés, allergiás roham... sokan szeretnénk felkészülni az ilyen vészhelyzetekre, hiszen rekord mennyiségű jelentkezés érkezett a Magyar Gyermekmentő Alapítvány ingyenes, február 10-ei képzésére!

Megvan a tanfolyam helyszíne, amit a PTE Pollack Mihály Műszaki kara ingyenesen biztosít számunkra. (Köszönjük!) Az alapítvány legfeljebb 200 fő képzését vállalja, hiszen a tanfolyamon mindenki fantom babákon gyakorolhatja is az életmentés fogásait. Már csak 40 szabad hely van:

Ne hagyd ki a lehetőséget: jelentkezz!

(Ha jelentkeztél már: kattints a pontos helyszínért!)

 

Félévi bizi... nem minden családban "örömünnep"

 

"Mielőtt gyermekünk kevésbé jól sikerült bizonyítványán felháborodnánk, a tanárokban, tanítókban keresnénk a hibát, vagy ami még ennél is rosszabb, a gyermeket hibáztatnánk, gondolkodjunk el egy kicsit." - olvashatjuk a rendőrség egy korábbi cikkében, mely arról is beszámol, hogy ilyenkor megszaporodnak az eltűnések, csavargások.

Mégis mit tegyünk? "Gyermekeink érezzék, hogy a szülő is, és a pedagógus is mellette áll, segítséget nyújt az érdemjegyek kijavításában. Támogassuk, bíztassuk őket!"

Ne feledjük: tehetünk azért, hogy az év végi bizonyítvány (még) jobb legyen!

Egy jó magántanár csodákra képes...

A Pécsimami körképet készít a pécsi-baranyai magánoktatásról, melyhez

magántanárok jelentkezését várjuk!

(Akkor is kattints, ha szívesen ajánlanál egy jó magántanárt!)

 

EZ + AZ

 

  • Figyelem! A "Mi iskolánk", "Mi óvodánk" és "Mi bölcsődénk" pályázat azon osztályai és csoportjai, akik jogosultak és szeretnék igénybe venni a 25%-os kedvezményt, január 31-ig jelentkezzenek be a Katica Tanyán!
  • Szomorúan hallottam, hogy a pécsi Szemem Fénye Alapítvány vezetője, Gyura Barbara most a második gyermeke életéért küzd... Ha teheted, segíts, hogy a szörnyűség ne ismétlődjön meg és Rinát meggyógyuljon!

 

Családi programok

 

A családi programokat itt találod!

 

Február 16-án ismét Pécsett az ALMA EGYÜTTES! Jegyek elővételben már kaphatók!

 

 

Szeretettel:

NóriMami

 

 

pecsimami logo

 

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva azonnal és véglegesen törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére