Szia [név]!Ma olyan tippekkel érkezem, amelyek segítenek kiszakadni a napi rutinból és örömöt, élményeket, szórakozást csempészni a család életébe. Szóval... szórakoztok velem, velünk?:))) Ingyenes játszóház a Pécsimamival a VasutasbanFebruár 18. - Február 25. - Március 4. Klassz vasárnap délutáni program a gyerekeknek, és egy jó lehetőség túlterhelt, segítség nélküli szülőknek:
"Felnőtt" mozizás a Pécsimamival az UrániábanMár csak néhány helyünk van a következő két esti programra... ha jönnétek a pároddal, vagy a barátnőkkel: csapjatok le a lehetőségre! Február 17. 21.30 - A legnagyobb showman Mozijegyet most sem kell venni! (A Pécsimami 8. szülinapját ünnepeljük ezzel a szuper, zenés filmmel, ami "Utó Valentin napi" programnak sem rossz: ............................. Február 24. 21.00 - A szabadság 50 árnyalata Páros mozizás féláron: a 2. jegy ajándék! MEGNÉZNÉNK A TRILÓGIA BEFEJEZŐ RÉSZÉT!
Valentin nap, házasság hete...Te mivel leped meg?Február az elköteleződés, az összetartozás ünnepének hónapja. Egy apró ajándékkal, figyelmességgel, vagy közös élménnyel is kifejezhetjük a párunk iránti érzéseinket... ehhez hoztunk néhány tippet:
Desszert koncert a Palatinus SzállóbanFebruár 11. (vasárnap) 16.00 "Itt a farsang, áll a bál!" "Színpadra lépnek többek közt "kecses" elefántok, kán-kánozó teknősök, de hosszúfülű nyúllal, kakukkal és hattyúval is találkozhatnak a Palatinus Hotel Bartók termébe ellátogatók. Lesz még ott jelmezes felvonulás, közös éneklés, ráadásul a koncert végén a telet is megpróbáljuk majd elűzni." Minden jelmezben érkező gyerkőcöt meglepetés vár a koncerten és a desszert sem marad el. Az „állati” jó hangulat garantált! ÁLLATI FARSANG? OTT A HELYÜNK! Pannon Filharmonikusok: Csigaház és Babzsák koncert!CSIGAHÁZ KONCERT - BÚGÓCSIGÁK A 3-8 éves gyerekeknek szóló Csigaház koncert ismét vár bennünket a Kodály Központban: február 10-én (szombaton) 15.30 és 17.00 órakor. "Figyelem! Attrakció! Szólóban ritkán látott és hallott hangszerek a porondon. Add át magad az élvezetnek, mély hangok mesterfokon a fagott családból!" BABZSÁK KONCERT - FARSANGI MEGLEPETÉS MŰSOR A legkisebbeket Babzsák koncert várja február 13-án (kedden) 16.00 órakor: a bölcsisek és tipegők számára a Babzsák sorozat nyújt olyan zenei élményt, ami a közös daléneklésen, mondókázáson keresztül juttatja el a piciket a vonós kamaraegyüttes játékának hol ritmusban gazdag, hol pedig elandalító élményéhez. Imami naptárt a hűtőre!Felelevenítjük régi jó "szokásunkat": a havonta megjelenő Imami naptárral segítünk, hogy mindent előre megtervezhess! Tedd a hűtőre és mindig szem előtt lesznek a teendők, névnapok: KÉREM AZ INGYENESEN NYOMTATHATÓ IMAMI NAPTÁRT!
Magazinunkból:
Családi programok- Busójárás Mohácson - Maszkabál a Pécsi Pagonyban - Farsangoló hangoskodás a Bóbita Bábszínházban - Házasság Világnapja a Püspöki Magtár Látogatóközpontban - Farsang a Körbirodalomban - Csigaház koncert a Kodály Központban - Macskabál a Zsolnay Negyedben - Játéktár farsang a Vasutas Művelődési Házban - Desszert koncert a Palatinusban - Bababörze a Vásárcsarnokban...soroljam még? RÉSZLETEK ÉS MÉG TÖBB PROGRAM ITT!
Szeretettel: NóriMami
Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon, vagy feliratkoztál hírlevelünkre. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-90373/2015. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link] ITT tudhatsz meg többet rólunk.
|
Jelenlegi hely
Hírlevél - Szórakozol velem?!
Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!
Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Neked ajánljuk!
Olvastad már?
Ugrás az oldal tetejére