Jelenlegi hely

Mikulás Ünnepség a Rózsa Étteremben!

Időpont: 2024. december 7. (szombat) 10.30
Helyszín: Pécs, Neumann János u.34.
Egy izgalmas, ünnepi hangulatú programmal várjuk a kicsiket és nagyokat! Mikulás-napi rendezvényünkön rengeteg móka és kreatív foglalkozás lesz, a nap fénypontjaként pedig személyesen érkezik a Mikulás!

Program:
10:30 - 11:00 | Érkezés és Regisztráció
Kérjük, regisztráljatok előzetesen telefonon 2024.12.05-ig, illetve a helyszínen megerősítve hogy jelen vagytok, ha szeretnétek, hogy a Mikulás megajándékozza a gyerekeket!

10:30 - 13:00 | Gyerekfoglalkozások

  • Lovaskocsikázás
  • Játszósarok és játékos feladatok
  • Karácsonyi kézműves foglalkozások
  • Levélírás a Mikulásnak

11:00 | Ebédidő
Ételeink az étlapról választhatók, karácsonyi falatokkal és különleges italokkal bővítve.

13:00 - 14:00 | A Mikulás Érkezése és Köszöntése
14:00 - 15:00 | Ajándékozás – Minden gyermek megkapja a Mikulás csomagját!
15:00 | Búcsú a Mikulástól

Fontos információk: Az ajándékozáshoz előregisztráció szükséges 2024.12.05-ig, , melynek díja 1500 Ft/gyermek. A részvételt telefonon szükséges jelezni és a helyszínen megerősíteni!

Kérjük, érkezzetek időben, hogy minden programon részt vehessetek!
Várunk szeretettel mindenkit a Rózsa Étteremben, hogy együtt ünnepelhessük a Mikulást!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére