Jelenlegi hely

Az elveszett húsvéti tojások nyomában Pécsen

Időpont: 2025. Április 19. (szombat) 09:00 - 12:00
Helyszín: Pécs, Uitz Béla utca 3.
Játékos húsvéti tojáskeresés Pécsen a Nevelési Központ környékén.

Emlékeztek még a Télapó elveszett szaloncukraira? Miután azokat sikeresen megtaláltátok, most a Húsvéti Nyuszi kér tőletek segítséget!
Megfestett egy csomó tojást, hogy majd a fészkekbe gondosan belerakja, de a nagy kapkodásban szanaszét gurultak Pécsett a Kertvárosban. A Nevkó környékén még megvoltak, legalábbis úgy emlékszik… Szegény!
Ha szeretnétek ismét velünk játszani, szeretettel várunk benneteket egy újabb kalandra, reméljük már gyönyörű tavaszi időben 
A játékok megújulnak, a táv kicsit hosszabb lesz, fantasztikus kalandban lesz részetek!
A jelentkezést most is a Boltom-nak küldött üzenetben várom, vagy személyesen az üzletben, az Uitz Béla utca 3-ban, hétfőtől péntekig 8-16 óráig.
A részvételi díj 500Ft/gyermek, mely összeget a minőségi játékeszközök megvásárlására fordítjuk, és jelentkezéskor fizetendő.
Reméljük sok ismerős kisgyermekkel és szüleikkel találkozunk 2025. április 19.-én 09:00 - 12:00-ig!
Nagyon várunk!
Dia és a Húsvéti Nyuszi

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére