Jelenlegi hely

"Csokit vagy csalunk!"- Halloween-i kalandos gyermekfutam és csokikereső expedíció

Időpont: 2024. október 31. (Csütörtök) 18.00
Helyszín: Régi Szivárvány Gyermekház előtti tér (Pécs, Veress Endre utca 6.)
Ha szereted a mozgást, a játékot és a csokoládét, akkor ez a rendezvény neked szól!

 

A rendezvény kb. 1-1,5 órás lesz. A program térítésmentes, de regisztrációhoz kötött, amit itt tudtok megtenni.

Programok- 18.00-18.30 között
"Csokit vagy csalunk" minimaraton! Az első 60 befutó érmet kap! A futamon való részvétel egyetlen feltétele, hogy jelmezben kell teljesíteni a távot!
Sétálni, kocogni is lehet természetesen, ez egy vicces, bolondos futam lesz!

Távok:
1 kör: 800 m
2 kör: 1600 m

Programok 18.15-től 19 óráig folyamatosan
Megkeresős-megtalálós csokikereső expedíció.
A minifutam után a csokiért kis csapatokba verődve tudtok elindulni. Egy igazi expedícióra számíthattok akadályokkal, próbatételekkel, ahol az állomásokon - amiket egy telefonra letöltött applikáción fogtok megtalálni (erről még kaptok infót) - különböző feladatok, rejtvények várnak majd.

Öltözz fel a legijesztőbb, legviccesebb vagy legaranyosabb jelmezedbe, és nyűgözd le a többi résztvevőt!

Cél: A jó hangulat, a mozgás és persze a finom csokoládé!

Miért érdemes eljönni?

  • Vidám hangulat: Jelmezek, zene és játékok várnak mindenkit.
  • Egészséges életmód: A futás mellett a mozgás örömét is megtapasztalhatják a résztvevők.

Fussunk együtt, játsszunk együtt és élvezzük a Halloween varázsát! Mindenkit kérünk, hogy a rajt előtt (18 óra) 10 perccel érkezzen meg.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére