Jelenlegi hely

Kezdő varrótanfolyam újrakezdőknek is

Csipetkék Varrósuli, Pécs Szabadság utca 38

Január 17, és 24.-e péntek 16.30- és 19.10 , és

Január 18, és 25.-e szombat 9-11,.40- ig

Jelentkezési határidő: január 13.-a

Szeretnél megtanulni varrni? Kitörnél a mókuskerékből? Jó társaságot szeretnél? Spórolnál?

Most utoljára még áremelés előtti áron iratkozhatsz be a januári tanfolyamra!Már annyiszor belekezdtél
Megnéztél sok videót
Ott pikk-pakk elkészül
Azt hiszed , menni fog egyedül
Nem hiszed, hogy menni fog
Nem mersz belevágni az anyagba
Nem mered egyedül elkezdeni
Eltörik a tű
Folyton elszakad a cérna
Mindig eltűnik a cérna
Elakad, vagy tele lesz alul cérna hurkokkal
Elmegy a kedved az egésztől
Folyton csak mérgelődsz
Nem olyan lesz, mint amit elképzeltélDe te inkább jelentkezel a Csipetkék Varrótanfolyamára
Eljössz, s biztos kézzel végre könnyen meg tudod oldani a fentieket
megtakarítasz egy csomó időt és pénzt,
 végre sikerélményed lesz, az egyszerűbb holmikat magad is megvarrhatod
büszke lesz rád a környezeted isKis csoportban, jó társaságban lehetsz, ahol én mindig ott leszek melletted, ha elakadsz, egyéni tempóban haladhatsz!
Folytathatod is, màr saját meretű szoknya, és blúz varrásával saját méretre, középhaladó és haladó szintre lépveA tanfolyam ára: 46 900 ft,
Fizetni 2 részletben is lehet, ebben az esetben 30 000 ft+16 900 ft a fizetendő kedvezményekkel , s ha egyben kifizeted- barátnős, kismama, nyugdíjas, stb. 44 900 ft.Bankkártyás, utalás és készpénzes befizetési lehetőség közül is választhatsz.A tanfolyam 4× 2 óra 40 perces,
Január 17.- e, 24 péntek 16.30- 19.10 - ig és
18.- a és 25.-e szombat 9- 11.40- ig tartRegisztrálni szükséges, jelentkezési és befizetési határidő: január 12.-eSzabj, varrj sikerrel! Legyen élmény az alkotás, töltsd el felszabadultan a szabadidődet, kapcsolódj ki!  

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Ugrás az oldal tetejére