Jelenlegi hely

Trendi Kölyök Cipő

Cím: Szekszárd, Csatári u. 48.
Nyitva tartás: ​H-P: 9:00-17:30, Szo.: 9:00-12:00

Ízelítő kínálatunkból:

- Prémium minőségű gyermekcipők valódi bőrből az olasz PRIMIGI, az osztrák Superfit és a magyar Szamos Kölyök márka kínálatából, 17- 42-es méretig
- Szamos Kölyök szupinált gyógycipők és formatalpas cipők
- Memo szupinációs talpbetétek
- PRIMIGI gyermekruhák 3-14 éves korig
- CROCS papucsok és szandálok
- Liliputi puhatalpú cipők
- Be Only gumicsizmák
- Vászoncipők, kiegészítők széles választékával várjuk minden kedves meglévő és leendő Vásárlónkat szekszárdi gyermekcipő- és ruhaüzletünkben.

Üzletünk családi vállalkozás keretein belül nyitotta meg kapuját a Vásárlók előtt 2016 augusztusában, Tolna megye székhelyén, Szekszárdon. Az egyre növekvő kereslet miatt úgy döntöttünk, megpróbáljuk a vásárlói igényeket minél kényelmesebben és szélesebb körben, online is kiszolgálni.

Kétgyermekes Édesanyaként alapvető hitvallásom, hogy kizárólag magas minőségű, kényelmes és nem utolsósorban strapabíró lábbelit érdemes a gyerkőcök lábára adni. Az általunk forgalmazott összes márkát - személyes tapasztalataink alapján is - a legnyugodtabb szívvel ajánlom minden kedves, egészségtudatosan gondolkodó Édesanyának.
Termékeink jelentős része egészségpénztárra is elszámolható, Vitamin kártyaelfogadó partner, továbbá Erzsébet utalvány és Erzsébet Plusz kártya elfogadóhely vagyunk (iskolakezdési, ajándék).

Webáruházunkban 5%-os internetes kedvezménnyel vásárolhatod meg valamennyi teljes árú (nem akciós) termékünket. Házhozszállítás akár ingyen vagy 690 Ft-tól, akár másnapra!

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Ugrás az oldal tetejére