Jelenlegi hely

Baranya megyei tankönyvosztás - JELENTKEZZ TE IS!

Tudtad, hogy lehet buli is a munka?  Légy részese te is egy felejthetetlen élménynek és keress zsebpénzt akár a saját sulidban!

A feladat szuper egyszerű: az iskolákba beérkezett tankönyvek szétválogatására, terembe hordására keresünk diákokat, több településre is.


 

Augusztus 2.-31. között, napi 4 órás munkára.

A fizetésed bruttó 1 400 Ft/óra (előfordulhat, hogy a megadottnál kevesebb ideig tart a munka, ebben az esetben is kifizetjük a 4 óra munkavégzést).

Ha már betöltötted a 16. életévedet, rendelkezel nappali tagozatos diák jogviszonnyal és önállóan tudsz dolgozni, te vagy a mi emberünk.

• Fontos, hogy minden olyan helyszínt jelölj meg, ahol szívesen vállalnál munkát!

• Mindenképpen regisztrálj, hogy gyorsabb legyen az ügyintézésed!
 
• 1. LÉPÉS: Regisztrálj a www.eudiakok.hu weboldalon adataid megadásával! (név, telefonszám, email cím)

• 2. LÉPÉS: Erősítsd meg a regisztrációt az email címedre érkező visszaigazolással. Ezután már jelentkezhetsz is munkáinkra!

• 3. LÉPÉS: Lépj vissza a www.eudiakok.hu -ra és véglegesítsd a regisztrációdat további adatok megadásával!

JELENTKEZÉS ITT

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Családi lelassulás: hogyan tegyük békéssé az estéket?

Családi lelassulás: hogyan tegyük békéssé az estéket?

Az esti órák határozzák meg a másnap hangulatát. Ha kapkodással, képernyővel és feszültséggel zárul a nap, az alvás is nyugtalanabb lesz. Ha viszont kiszámítható, szeretetteljes ritmusban érkezik meg az este, az egész család nyugodtabban pihen. A jó hír: a közös alvási rutin nem bonyolult. Nem tökéletesség kell hozzá, hanem következetesség.
Fogyást akadályozó tényezők- nem azért, mert nem vagy elég fegyelmezett

Fogyást akadályozó tényezők- nem azért, mert nem vagy elég fegyelmezett

Az év eleje a nagy fogadalmak időszaka, ilyenkor még mindenki lelkesen veti bele magát a mozgásba vagy igyekszik kialakítani egészségesebb szokásokat.
Farsangi jelmez egyszerűen – poncsóból kártyalap, rája vagy sült tojás

Farsangi jelmez egyszerűen – poncsóból kártyalap, rája vagy sült tojás

A farsangi jelmeznek nem kell bonyolultnak lennie ahhoz, hogy látványos és szerethető legyen. A képeken látható jelmezek közös titka az egyszerű poncsó-fazon: kevés szabás, minimális varrás, maximális hatás. Ez az a forma, amit akár egy délután alatt is el lehet készíteni, és a gyerekek imádják, mert kényelmes, szabad benne mozogni. Nem drága, nem műszálas, nem egyszer-hordós megoldás, hanem fenntartható, újrahasznosítható és egyedi. Most nézzük a konkrétumokat.
Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Ugrás az oldal tetejére