Jelenlegi hely

Bölcsibe, oviba készültök? Ágynemű garnitúra kicsiknek cuki mintákkal, most ajándék torna- vagy ovis zsákkal!

Ilona pécsi varrónő, 30 éve a "textilek" megszállottja, 3 éve pedig kifejezetten a legkisebb korosztálynak készít praktikus ágynemű szetteket.

A választható minták köre egyre bővül, igy mindenki választhat a kicsi kedvére valót!

Pécsimami olvasóknak most egy klassz akcióval rukkolt elő, hiszen augusztus végéig:

ovis ágynemű és lepedő együttes vásárlásakor tornazsák, vagy vállfás ovis zsák jár a vásárlás mellé ajándékba!

A tornazsák nagyon praktikus, hiszen abban vihetjük haza a bölcsiből, oviból a mosni való ágyneműt és természetesen a friss, illatos tisztát is könnyen szállíthatjuk benne.

A garantált ajándék egészen augusztus végéig jár azoknak, akik az alábbi űrlapon keresztül rendelnek.

EZ JÓ, SZERETNÉK RENDELNI!

NÉZD MEG A VÁLASZTHATÓ MINTÁKAT:

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Ugrás az oldal tetejére