Jelenlegi hely

Strandok éjszakája 2016 Pécs környékén

A boldogságban úszni nem lehetetlen! A Magyar Fürdőszövetség kezdeményezésére az idén ismét megrendezik a Strandok éjszakáját július 29-én, melyben több Pécs környéki strand és fürdő is részt vesz.

A Strandok éjszakája a magyarországi fürdők legnagyobb nyári együttműködéseként valósul meg, melyre az idei évben július 29-én, pénteken éjszaka kerül sor az ország számos népszerű strandján. A programhoz csatlakozó fürdők száma évről évre növekszik, így a felfrissülni vágyók a fővárosban és az ország számos területén mazsolázhatnak a kínálatból. A lubickoláson kívül a kikapcsolódást és szórakozást igen gazdag paletta biztosítja!

Tavaly több, mint ötvenezer vendég fordult meg a programhoz csatlakozott több mint 30 fürdőben, az idén ez a szám remélhetőleg még nagyobb lesz.

A fürdők jelentős része éjfélig tart nyitva, azonban több fürdő éjjel 2, vagy akár 4 óráig is fogadja a vendégeket.

Strandolni mindig jó, akkor is, ha "dög meleg" van, és akkor is, ha kint esik a hó, de az éjszakai fürdőzés ennél még izgalmasabb!

Az akcióban részt vevő Pécs környéki strandok és fürdők:

Hullámfürdő - Pécs
Harkányi Gyógyfürdő Zrt. – Harkány
Thermal Spa - Siklós
Szekszárdi Családbarát Strand és Élményfürdő
 

Hullámfüdő-fesztivál és Strandok Éjszakája

- gyermekprogramok,
- Orsi és Péti gyerekműsora,
- táncbemutatók,
- tombola,
- közönségversenyek

22 óráig meghosszabított nyitvatartás.

Harkányi Gyógyfürdő Zrt. – Harkány

Hosszabbított nyitva tartás! Esti csúszdaparti!
Kedvezményes belépőjegy ár 18:00-22:00 között CSAK 750 Ft/fő!

Thermal Spa - Siklós

Karibi medence party DJ Duly-val 20.00-24.00-ig.
 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?
Ugrás az oldal tetejére