Jelenlegi hely

Családok Háza Pécsett, a belváros szívében: szavazatoddal segíts kifesteni!

Megvalósul sokak álma, ahova betérhet bárki, aki segítséget, ismereteket, kapcsolatokat, kikapcsolódást, társaságot keres, vagy épp tisztába tenné, megetetné a babáját.

Megvalósul sokak álma, ahova betérhet bárki, aki segítséget, ismereteket, kapcsolatokat, kikapcsolódást, társaságot keres, vagy épp tisztába tenné, megetetné a babáját.


Kik fogják üzemeltetni?


A 300 családból álló 25 éves Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület hívta létre a Szövetség a Pécsi Családokért közösséget, melynek tagja a Pécsimami is.

Talán emlékszel még a -  leendő Családok Házától pár méterre fekvő -  Pécsimami Központra, ahol közel 1000 szülő és gyermek fordult meg működésünk fél éve alatt és amit - a fenntartás nehézségei miatt - fájó szívvel engedtünk el. Most itt a lehetőség, hogy az összefogás erejével létrejöjjön a pécsi Családok Háza, ahova Te is bármikor betérhetsz!

A Szövetség a Pécsi Családokért tagjaiként együtt tevékenykedünk a családok érdekében, mert hisszük, hogy boldog családoktól lesz boldogabb a város. Tagjaink alapítványok, egyesületek, oktatási intézmények, családok, magánemberek.


A Családok Házában napi rendszerességgel kínálunk majd programokat: tanácsadások, tanfolyamok, klubok, előadások,  Nóra-pont, jóga, kézműves foglalkozások, gyerekfelügyelet formájában a család minden tagjának.


Eddig megkezdett sokszínű tevékenységünket ősztől egy nagyobb, felújítandó ingatlanban folytatjuk a belváros szívében, a Munkácsy M. u. 4. szám alatt (volt Gyógyszertár), melyet a LET’SCOLOUR pályázat segítségével még sokszínűbbé szeretnénk tenni.

A pécsi Családok  Háza Érted fog működni és most Te is segíthetsz, hogy ősszel megnyithassa kapuit:

Az ingatlan festéséhez festékre lehetett pályázni a Letscolour oldalán, a nyertes a  közönségszavazatok alapján ingyen falfestéket kap.


Kérünk, hogy szavazz naponta a pályázatunkra!

A szavazás menete:

  • Regisztrácó után kapsz egy kódot, amit sms-ben kell elküldeni a megadott telefonszámra (nem emelt díjas sms!), ezzel aktiválod a regisztrációdat és ezt csak egyszer kell megtenni.
  •  Ezután a Pályázatok fülön 2. kategóriában található a CSALÁDOK SZÍNES HÁZA című pályázatunk.  Itt láthatod, hogy most milyen állapotban van a ház, amit reményeink szerint a pécsi családok szeptember végén gyönyörűen felújítva használatba vehetnek.

Kérjük szavazz június 22-ig naponta a CSALÁDOK SZÍNES HÁZA pályázatra, s add tovább a hírt!

Köszönjük!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Jó napot…

Jó napot…

Talán a legalapabb köszönési forma egy ember életében a címben szereplő formula, hiszen a találkozásaink túlnyomórészt ebben a napszakban történnek meg. Köszönés…
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Ugrás az oldal tetejére