Jelenlegi hely

Otthonról végezhető munka: babakellékek kölcsönzése

A BinOla vállalkozás számlaképes munkatársat  keres Pécsett, babakellékek bérbeadásának lebonyolítására.

Feladat:

- Telefonos rendelésfelvétel, kapcsolattartás ügyfelekkel

- Készülékek átadása, átvétele, tisztán tartása

- Készülékek működésének ismertetése

- Szerződések kitöltése, adminisztráció

- Számlák megírása, postázása

- Havi elszámolás készítése

- Igény esetén készülékek kiszállítása, visszaszállítása

- Kapcsolattartás védőnőkkel, gyermekorvosokkal

- Meglévő ügyfélkör bővítése

 

Elvárások:

A munka heti pár órát vesz igénybe, de jellege miatt reggel 8-tól este 6-ig rendelkezésre kell állni.

Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik számlaképesek és a nap nagy részében rugalmasan ki tudják szolgálni az ügyfeleket. Fontos, hogy a készülékek a megrendelés napján a családokhoz kerüljenek!

Igény esetén házhoz szállítást kell vállalni, ez megoldható busszal vagy autóval is, a költségeket a megrendelő fizeti.

 

Előnyök:

- Nagyon jó kommunikációs készség

- Ismeretség olyan területen, ahol gyerekekkel foglalkoznak (egészségügy, bölcsődék, óvodák...)

- Pontos adminisztráció

- Rugalmas munkavégzés

 

Fizetés:

Jutalékos rendszerben a forgalom után.

 

Jelentkezéseket az alfoldikolcsonzo@gmail.com e-mail címre várjuk 2014.aug.31-ig.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Ugrás az oldal tetejére