Jelenlegi hely

Pécs City Folk Maffia: Nyárzáró gyerekjátszó, táncház és folkkocsma Pécsen

Időpont: 2025. Augusztus 29. (péntek) 17:00
Helyszín: Ti-ti-tá, Pécs, Perczel Miklós utca 40.
Sok szeretettel várunk minden népzene és néptánc kedvelő gyereket és felnőttet egyaránt, augusztus 29-én, pénteken, egy fergeteges nyárzáró folkbulira Pécsett, a Tititában!

A “Pécs City Folk Maffia” egy népzenész baráti közösség, ami a KACAJ, a HangaBanda, a Sodrás Banda és a Büdös Vornyik zenekar tagjaiból áll. A társaság célja, hogy újraélesszék a nagymúltú, underground folkkocsmasorozatot, aminek újra a Tititá ad otthont városunk szívében. Házigazda a KACAJ zenekar!

Program:

  • Kapunyitás: 17:00
  • 17:00-tól népi gyerekjátszó és gyerek táncház, hangszersimogató
  • 19:00-tól tánctanítás
  • 22:00-tól folkkocsma

A buli batyus, azaz amit hozol, azt eszel/iszol.
Kajajegy: 1000Ft

A belépő pedig önkéntes jellegű, amivel a helyet és a mozgalmat támogatod.

A talpalávalót húzza:

  • Darvas Nikoletta - prímás
  • Katona Bálint “Baka” - prímás
  • Lipics Gergely - prímás
  • Jusztin Levente “Lecsó” - brácsás
  • Vén Miklós - brácsás
  • Balogh András “Bandi” - brácsás
  • Kerekes Kornél “Keko” - bőgős
  • Schmidt Bálint - harmonikás
  • és aki bármilyen hangszeren csatlakozik hozzájuk.

Szabad a zene, szabad a tánc!

Kérdés esetén keressétek ügyeletes kisangyalunkat:
Bleszák Tami
+36 30 301 8527

A programváltozás jogát fenntartjuk.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Ugrás az oldal tetejére