Jelenlegi hely

Szünidei kezdő varrótanfolyam tiniknek kedvezménnyel

A Csipetkék Varrósuliban 

Pécs Szabadság utca 38

október 27, 28 és 29.-e, 9.30-12 50.-ig

 

Kedves Anyukák, Apukák, Nagyik és Nagypapák!
Varrótanfolyam indul gyerekeknek a Csipetkékben!

Mindjárt itt a vakáció, és újra hiánypótló gyerek varrótanfolyam indul a Csipetkékben!

Imádja gyerkőcöd a kézműveskedést, foolyton alkot valamit?
Szeretné, ha a kisunoka is megtanulhatna varrni?
Érdekli a divat? 
Valami maradandó ajándékkal lepné meg csemetéjét, unokáját, akár Szülinapra, ballagásra? 

Írassa be a Csipetkék Varrósuli tanfolyamára, vagy adjon élményt ajándékkártya formájában!

Varrósuli kezdő gépi varró tanfolyamára sok szeretettel várom: a 10 évesnél idősebb fiúkat, s lányokat!

A tanfolyam 3×3 óra 20 perc, max 5 fővel
Az ára most 2000 ft. kedvezménnyel
38 900 ft.

A helyszín: Pécs, Szabadság utca 38.,
Időpontja: október 27., 28., 29.-e, 9.30 - 12.50- ig

Befizetési és jelentkezési határidő:október 20.-a személyesen lehet bankkártyával is, ill. átutalással is a honlap tanfolyamok oldalán.

Regisztrálni a tanfolyamra is szükséges! A www.csipetkek.hu/tanfolyamok, kitölteni azonban gyerekeknek csak a nevet , szülő nevét szükséges.

Érdeklődni személyesen, vagy
a honlapon: https://www.csipetkek.hu/varrotanfolyamok/

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére