Jelenlegi hely

Halloweeni tökfesztivál a Bikali Élménybirtokon

Időpont: 2025. Október 31. (péntek) 10:30
Helyszín: Bikali Élménybirtok
Halloweeni Tökfesztivál az Élménybirtokon: a család minden tagját varázslatos élmények várják! Fedezd fel a Boszorkánykonyhát, faragj tököt, célozz és lőj a töklövészeten, majd ne hagyd ki a legújabb mesénk PREMIER előadását sem: “Kalandozás a Csillagszemű juhásszal”!

Jelmezverseny, kézművesség, tánc, varázslat és lovagi küzdelmek – ezen a napon az Élménybirtokon minden a halloweeni kalandokról szól. Ne maradj le, válts online jegyet MOST!

Idén Halloween napján egy új fejezet nyílik a bikali mesék világában – PREMIER előadásunkon a közönség részese lehet a Csillagszemű juhász varázslatos történetének! A gyerekeket kreatív és interaktív programok várják egész nap: a Tökfaragó versenyen 15 csapat mérheti össze ügyességét, a Boszorkánykonyhában saját varázsitalt kotyvaszthatnak, míg a Töklövészeten igazi Robin Hoodként célozhatnak a tökökre. A délutáni jelmezversenyen három kategóriában is indulhatsz: vicces, kreatív vagy félelmetes jelmezedért értékes díjakat nyerhetsz. A hangulatról a Szelindek zenekar, az élményekről Ugi mama varázsiskolája, a Tánc-percek, a Lovagok és Dámák előadása, és Zina boszorkányos stand-upja gondoskodik!

Egész nap boszorkányos halloweeni programokkal, tökfaragó versennyel, varázsital-kotyvasztással, töklövészettel és a vadonatúj mesénk PREMIER előadásával várunk!

Rossz idő esetén!Ne félj a felhőktől! Programjainkat minden időjárási körülmények között megtartjuk.

Bikal, Rákóczi utca 22.

Részletes program és jegyvásárlás

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ugrás az oldal tetejére