
Baby Brunch? Olyan kisgyermekes családoknak ajánljuk, ahol a gyermek nem jár bölcsibe, de szeretnétek, hogy közösségben legyen a Gyerkőc is és jó lenne Nektek is más anyukákkal beszélgetni.
Miközben a kicsik biztonságosan, animátor segítségével játszanak és megtapasztalhatják a szülő közelében a közösségi szabályokat.
Hogy néz ki egy alkalom?
Heti kétszer (Kedd és Péntek) délelőtt találkozunk a belvárosban, 2-2,5 órára. Amíg a kicsik felfedezik a játszóteret, addig te ehetsz, ihatsz valamit, és ami a legfontosabb: beszélgethetsz felnőttekkel!
Nincsenek kötelező programok, kötött időpontok vagy feladatok. Egyszerűen csak vagyunk. Az animátorok vigyáznak a biztonságra, hogy te nyugodtan ellazulhass.
Miért jó ez neked rövid távon?
- Kifújhatod magad. Egy órára nem te vagy a főszereplő. Van, aki beszél veled FELNŐTT dolgokról.
- Nem vagy egyedül. Körülötted olyan anyukák vannak, akik pontosan ugyanazt élik át.
- Nem kell takarítanod utána. :) Eljösst, jól érezitek magatokat, hazamész.
- Az elszigeteltség oldódik, a feszültség csökken.
Miért jó hosszú távon?
Az elmúlt évben több mint 50 anyuka és 60 gyerek fordult meg a programon. A visszajelzések alapján:
- 80%-uk rendszeresen visszajár
- 61%-uk szerint a közösségépítés a legnagyobb érték
- 94%-uk szerint a program ár-érték aránya kiváló
Ami igazán számít: kapcsolatokat építesz. Olyan anyukákat ismersz meg, akikkel aztán a program után is találkozhatsz. A gyereked is szocializálódik, megtanulja, hogy vannak más babák is, másként lehet játszani, és mindez biztonságos környezetben.
Miért jó a babádnak?
A természetes anyagú játékok, az egyszerű tér és a többi gyerek jelenléte fejleszti a kreativitását, szociális készségeit. Nincs túlstimulálás, nincs káosz - csak nyugodt felfedezés a saját tempójában.
A lényeg: A Baby Brunch nem csak egy program. Egy közösség, ahol végre nem kell tökéletesnek lenned. Ahol minden anyuka “ugyanabban a csónakban evez”, és senki nem ítél el. Ahol a gyereked boldogan játszik, te pedig végre fellélegezhetsz.
Hol?
ROOMLI Pécs-7626 Pécs, Király utca 53.
Ajánlott adományozási érték:
Min.1500 Ft, amivel a Magam Biztos Vagyok Alapítványt támogatjátok.
Jelentkezés:
Messengeren vagy e-mailben (roomlipecs@gmail.com)









