Jelenlegi hely

Városi Szilveszter Pécsen – koncertekkel és retró bulival búcsúzik az év

Időpont: 2025. December 31. (szerda) 20:00
Helyszín: Pécs, Széchenyi tér
Pécs idén is közös ünneplésre hívja a városlakókat és a látogatókat: 2025. december 31-én a Széchenyi téren rendezik meg a Városi Szilvesztert, ahol élő koncertek, tánc és felszabadult hangulat várja az érdeklődőket.

Az estét 20 órától a Menthol zenekar nyitja, amely meghatározó szereplője a hazai rock’n’roll színtérnek. A formáció az ’50-es évek amerikai rock and rollját és a Hungária örökzöld slágereit viszi színpadra, ugyanakkor repertoárjukban a ’60-as, ’70-es és ’80-as évek nagy slágerei, valamint saját dalaik is helyet kapnak; garantálva a táncos, lendületes évbúcsúztatást.

A színpadon 22.00-tól a Brains, Magyarország egyik legsikeresebb elektronikus zenét játszó csapata zenél. A zenekar energikus élő produkcióival évek óta meghatározó fellépője a hazai és nemzetközi fesztiváloknak, koncertjeik minden alkalommal intenzív, felszabadító zenei élményt nyújtanak.

Éjfélkor a közös visszaszámlálás és újévköszöntés után a buli folytatódik: a RetroStar party keretében DJ Gabry gondoskodik a hangulatról, a ’80-as, ’90-es és 2000-es évek legnépszerűbb magyar és külföldi slágereivel.

A pécsi Városi Szilveszter ingyenes esemény, ahol a zene, az együttlét és az ünnepi hangulat találkozik, hogy közösen búcsúztassuk 2025-öt és köszöntsük 2026-ot Pécs főterén.

Részletek: https://www.pecsiprogram.hu/programok/pecsi-varosi-szilveszter-2025

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére