Jelenlegi hely

Pécsimami - ez történt 2014-ben!

Ez történt 2014-ben:

Többen lettünk!
 
A Pécsimami regisztrált olvasóinak száma lassan eléri a 9000-et és havonta átlagosan 25.000 szülő, több mint 30.000 alkalommal kattint a Pécsimamira. A Pécsimami Facebook oldalát ma már több, mint 3600-an követitek! :)

Az Imami ® oldalak közvetlen stílusú, informatív hírleveleit országszerte közel 50.000-en olvassák és az egyedi látogatók havi száma meghaladta a 150.000-et. Miskolcon és Szekszárdon is elindult az Imami!

 

Ősszel játszottunk:
 

Decemberben ismét megrendeztük nagysikerű karácsonyi jótékonysági játékunkat:

 


 
Nyertünk, bejutottunk!
 

A 2014. évi  IV. Pécsimami Napok megrendezésére 350.000 Ft  pályázati támogatást nyertünk az Emberi Erőforrás Minisztérium családbarát közgondolkodás népszerűsítésére kiírt pályázatán, a megvalósításhoz  Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata is segítséget nyújtott. A Nemzeti Együttműködési Alap Társadalmi Felelősségvállalás Kollégiuma nem csak a Pécsimami Közhasznú Egyesület működését, de a gyermekneveléshez kapcsolódó információs napunk megrendezését is támogatta.  Elnyertük a pécsi Nóra-Pont létrehozásának jogát, mely az országos Nóra - háló részeként, 2014-től anyabarát munkaközvetítő-és tanácsadó szolgáltatásokat nyújt.

 
Több mint 400 indulóból bejutottunk a Példakép pályázat 50 fős döntőjébe, a közönségszavazáson a 2. legtöbb szavazatot kaptuk. Köszönjük nektek!
 

 
Találkoztunk
 
Börzék a Pécsimamival:
 
2014 március 9., május 11., augusztus 17., november 9. és december 6.


 
2014. február 9.



"Minden nagy lakatra annyi kis lakat került, ahány gyermeket a pár nevel."
 
 
 
 
2014. február 15.

 
 
 
2014. május 1.
 
 
 
 
 
 
 
2014. május 11.
 

 
2014. augusztus 11.-15.
 
 
 
 
A pécsi nők munkaerő-piaci esélyegyenlőségéért
 
2014. november 7.
 
 
 
2014. november 16.
 
 
 
 
Találkozás a Pécsimami Mikulásával
 
2014. december 6. 
 
 




 

Segítettünk:
 
 
 
2014. május 11.
 
 
 
2014. december 22.


 
 
2014-ben is gyűjtöttük:

 
  • a nyílt napok, iskolanyitogató foglalkozások időpontját, a beiratkozási információkat
  • a nyári táborokat,
  • a Baranya megyei strandokat,
  • a különórákat, és
  •  a családoknak szóló  programokat.

 

Elkészült a Családi Mindentudó!
 
 
A gyermekneveléshez kapcsolódó támogatásokat táblázatos formában, közérthetően, közel 70 oldalon bemutató kiadványt letöltheted az alábbi képre kattintva:
 

 
 
 
Ismét mozgalmas évünk volt…
 
 
Te készítettél már számvetést a 2014-es évről?
 
Kitűzted már a 2015. évi céljaidat?

Bármit szeretnél elérni az új évben: kívánunk hozzá sok sikert és örömöt!

 
Tarts velünk 2015-ben is!

 
A Pécsimami és az Imami csapata
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.
Ugrás az oldal tetejére