Jelenlegi hely

Üzletanyu Születik Turné Pécsett - a részvétel ingyenes!

Kisgyermekes anyukáknak nyújt segítséget Vida Ági előadása vállakozás indításról.

 

 



Teremts munkahelyet magadnak! avagy: Hogyan indítsunk vállalkozást befektetés nélkül?

Vida Ági ingyenes előadásából kiderül:
 
  • Milyen lehetőségei vannak egy anyukának az álláskeresésen túl?
  • Hogyan teremts magadnak jövedelmet a saját ötleteidre alapozva?
  • Vállalkozás az interneten: Hogyan vágj bele?
  • Hol rontja el a legtöbb kezdő vállalkozó és te hogyan kerüld el a buktatókat?
  • Vállalkozás indítás anyaként: hogyan jusson időd mindenre?

Vida Ági pszichológus, 2007-ben 2 kisgyermeke mellől indította első honlapját a Kismamablog.hu-t, ami mindössze fél év alatt vált piacvezetővé. 3 könyve jelent meg, 2011-ben elnyerte a HVG Goldenblog versenyében a legjobb szakértői blog díját. Rendszeresen tanít egyetemeken, előad pszichológiai és üzleti témákban konferenciákon és tréningeken. Ági marketinggel, vállalkozással kapcsolatos tapasztalatait a Gazdagmami.hu oldalon osztja meg, ahol 5 év alatt több, mint 1000 anyukának segített elindítani a saját vállalkozását. Rendszeresen hívják szakértőként a sajtóba (RTL Klub, Duna TV, Népszabadság, Blikk, NeoFM, tv2) és több helyen publikál is (HVG, Babainfó magazin, Anyák Lapja)

 
Az Üzletanyu Születik turné pécsi előadásának megszervezését örömmel vállalta fel a Pécsimami.




Az előadás után TB tanácsadótól és könyvelőtől kérdezhetsz!



  A férőhelyek száma korlátozott, ezért ne halogasd:



KATTINTS IDE ÉS JELENTKEZZ!


(Ha jelentkezés után mégsem tudsz eljönni: feltétlenül jelezd IDE KATTINTVA, hogy ne vedd el a helyet mások elől! Köszönjük!)
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére