Jelenlegi hely

Hírlevél - Minden egy helyen!

Szia [név]!

Mindig olyasmin törjük a fejünket, aminek szülőként magunk is örülnénk... így jött tavaly az ötlet, hogy:  

készítsük el Pécs KÜLÖNÓRA KÖRKÉPÉT!

Jó lenne egyben látni, hogy a környékeden milyen különóra lehetőségek vannak? 

Meg vagy elégedve gyermeked különórájával és szívesen ajánlanád a többi szülőnek?

Gyere és nézd meg a több, mint 60 féle nyelvi, mozgásos és egyéb foglalkozást!

Ha valami hiányzik, egy gyors ajánlással segíthetsz bővíteni a listát:

EZ JÓ, MEGNÉZEM A KÜLÖNÓRA KÖRKÉPET!

 

Szombaton Helen Doron nyílt nap!

Szeptember 19-én (szombaton) eldől, hogy ki nyeri az 1 éves Helen Doron tandíjat! (Húú, még nem játszottam!)

A nyílt napon színes gyerekprogramokkal (trambulin, csillámtetkó, arcfestés, kézműveskedés) és ingyenes bemutató órákkal várják a családokat a REGIO Játékáruház 2. emeletén. 

Aki Pécsimami Kuponfüzettel érkezik, az garantált Helen Doron ajándékot kap és ha be is iratkozik: 3 hónapon keresztül csak a tandíj felét kell fizetnie!

MIÉRT IS JÓ A HELEN DORON MÓDSZER?

 

Flamingo "Show" balett kurzus

A Flamingo Balett és az INDISO közös projektje

A "sóbalett" azoknak a mozgást kedvelő gyerekeknek ajánlott, akik allergia, légúti panaszok, krónikus asztmatikus betegségeik miatt rendszeres só terápiát vennének igénybe.

A jelentkezők a 45 perces sóterápiás kezelések alatt, a klasszikus balett mozdulatvilágára alapozott táncfoglalkozáson vehetnek részt.

BEJELENTKEZEK INGYENES PRÓBAÓRÁRA

 

Ingyenes segítség a tanulásban?

A Pécs-Normandia LIONS Club családi napközije ezt nyújtja a 6-14 éves gyermekek számára, suli után.

A Vasútállomásnál található LIONS-ban a gyerkőcök családias körülmények között megírják a házit, segítséget kapnak, ha valami nem megy és a "munka" után finom uzsonna és játék várja őket.

EZ NEKÜNK SZÓL, MEGNÉZEM!

 

4 éves a Bükkösdi Ökopark!

Az Ökopark születésnapi partija szeptember 19-én (szombaton) vár bennünket színes programokkal és ingyenes belépéssel.

Érezd jól magad Lubo Bohóc és az óriásbábok műsorán, a pajtaavatón és próbáld ki az összes játékot! A torta sem maradhat el!

 

Új járatok, változó menetrend: szóljunk bele!

A Tüke Busz jelentős változtatásokat tervez, amivel kapcsolatban október 15-ig várják a pécsiek véleményét.

Egy térképes weboldalon megnézheted, hogy milyen új járatokat indítanának és elmondhatod, ha valamit máshogy szeretnél.

MEGNÉZEM AZ ÚJ JÁRATOKAT ÉS VÉLEMÉNYT MONDOK!

 

Legfrissebb cikkeink:

  • Hogyan (ne) válasszunk különórát gyermekünknek? Olvasd el itt!

 

Családi programok

Megkezdődött a Pécsi Napok: érdemes szemezgetni a közel 100 program között! Most hétvégén lesz Veteránautó Felvonulás, Hős hatos vetítés a Széchenyi téren, Nyílt nap gyerekprogramokkal a Pogányi reptéren...

Vasárnap a Pécs City Karnevál és Családi nap kínál színes (és ingyenes) gyerek programokat a Zsolnay Negyedben. Most is érdemes böngészni:

Szép őszi (nyári?) napokat!

 

Szeretettel: 

NóriMami

 

 

Ezt a levelet azért kaptad, mert mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-73780/2014. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?
Ugrás az oldal tetejére