Jelenlegi hely

Hegyháti (Sásdi) Járás, Dombóvári Kórház Csecsemő és Gyermekszakrendelés

Cím: 7200 Dombóvár, Kórház u. 39-41. Főépület,VII.em." B" szárny
Telefon: +36 74 564 005
Frissítve: 2022.11. (A mellékek folyamatosan változnak, amennyiben nem elérhető, a központi számon kérjetek segítséget!)

A járáshoz tartozó települések: Alsómocsolád, Ág, Bakóca, Baranyajenő, Baranyaszentgyörgy, Felsőegerszeg, Gerényes, Gödre, Kisbeszterce, Kishajmás, Kisvaszar, Mágocs, Mekényes, Meződ, Mindszentgodisa, Nagyhajmás, Palé, Sásd, Szágy, Tarrós, Tékes, Tormás, Varga, Vásárosdombó, Vázsnok.


Speciális szakrendelés: időpont egyeztetés szükséges

Tel: +36 74- 564-000 / 136 mellék

Rendelési idő: 08.00-09.00 vagy 13.00-14.30 között


Rendelési idők:

Általános gyermekgyógyászat

  • Hétfő: 08.00-14.00
  • Kedd: 08.00-14.00
  • Szerda: 08.00-14.00
  • Csütörtök: 08.00-14.00 
  • Péntek: 08.00-14.00

Fejlődésneurológia

Hétfő: 08.00-14.00

Szerda: 08.00-14.00


Kardiológia

Hétfő: 13.30-tól


Pulmonológia

Hónap első Keddjén: 08.00-14.00

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
Ugrás az oldal tetejére