Jelenlegi hely

Tanévkezdő börze a Pécsimamival!

Bölcsi-, ovi-, sulikezdés? Babavárás? Tarts velünk augusztus 14-én (vasárnap) 15.00 és 19.00 óra között a Szliven Étteremben!

A Pécsimami 2012-ben rendezte meg első alkalommal tanévkezdő börzéjét, aminek azóta is évről-évre nagy sikere van. A legtöbb őszi börzét akkor tartják, amikor már elkezdődött a bölcsi, ovi, suli: az  augusztusi börze abban segít, hogy mire megnyílik az intézmények kapuja, már be tudd szerezni a kinőtt gyerekholmik helyett az "újat".

Az augusztusi börzén jó eséllyel bukkanhatsz klassz iskolatáskára, tolltartóra a bolti ár töredékéért, de egy-egy szép ovis ágynemű garnitúrát, ovis zsákot, sosem használt lábbelit is kifoghatsz. Póló,  nadrág, pulcsi, átmenteti kabát... mindebből szintén nagy a  választék és az árusító édesanyák és édesapák megkímélt, szép állapotú holmit kinálnak jó áron!

Kismamáknak is érdemes ellátogatni a börzére: a csöppnyi ruhák mellett babaülés, kiságy, járóka, mellszívó, strerilizáló és még számos babaholmi kerülhet a babakelengyébe.

Az örök sláger a játék és a gyerekkönyv: ki tud ellenálni egy-egy újabb, szép darabnak?

Gyere, tarts velünk a hamarosan eltűnő Magasház tövében: igényes környezetben, szoptatási lehetőséggel, büfével várunk délutáni időpontban, hiszen a Pécsimami börzéjére nem kell korán kelni!

HELYSZÍN: SZLIVEN RENDEZVÉNYKÖZPONT

PÉCS, MEZŐSZÉL U. 1. (A MAGASHÁZ TÖVÉBEN)

IDŐPONT: AUGUSZTUS 14. (VASÁRNAP) 15.00-19.00

A Szliven Étterem megközelítése, parkolás:

Jó idő esetén az étterem parkolójában árusítás lesz, így oda nem lehet állni. A környező utcákban, vagy a Megyeri téren a parkolás ingyenes.

A Megyeri tér felől érkezők egy barna színű bejárati ajtón keresztül is bejuthatnak az épületbe.

 

Az asztalfoglalás megkezdéséről hírlevél olvasóink értesülnek elsőként, a börzék időpontja előtt kb. 1 hónappal.
(Ha még nem vagy hírlevél olvasónk: iratkozz fel, vagy regisztrálj a Pécsimamin!)
 
Az augusztusi börzére a benti asztalok elfogytak.

PÓTJELENTEKEZÉS ITT!

(Ha felszabadul egy asztal, az űrlapon megadott elérhetőségeken értesítünk.)
 

LEGKÖZELEBBI BÖRZÉNK:

2016. november 13. (vasárnap) 14.00 - 18.00

Szeretettel várunk!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére