Jelenlegi hely

farsangi FB játék játékszabálya

Játékszabályzat

 

A Pecsimami.hu (a továbbiakban: Szervező) játékot hirdet a Pecsimami.hu Facebook oldalán az oldal felhasználói számára "A mi farsangunk 2013" címmel.

A játék időtartama: 2013. 02. 04.- 2013. 03. 15.
Sorsolás és eredményhirdetés: 2013. március 20.
 

A játék menete:

A Szervező által meghirdetett Játék során a játékosok az erre szolgáló alkalmazásba tölthetnek fel felhasználói fiókonként 1 darab képet, melynek kritériumai a következők:

  • farsangi jelmezbe öltözött gyermek látható rajta,
  • a képet a játékos készítette, vagy a kép készítője hozzájárult annak felhasználásához.
 

A feltöltött képekre a Szavazok gomb segítségével lehet szavazatokat gyűjteni, de a népszerűsítés megengedett a Tetszik és a Megosztás gombokkal is – bár ezek nem számítanak érvényes szavazatnak.

A Pécsimami.hu zsűrije (a Pécsimami Közhasznú Egyesület tagjai) a 10 legtöbb szavazatot kapott kép közül kiválasztja a legjobbat, ezen kívül  a 10 legtöbb vokssal rendelkező fotó közül sorsolás útján választ ki további 3 nyertest, az összes szavazó közül további két nyertest.

Kik vehetnek részt a játékban?

A játékon azon Magyarországon állandó lakhellyel rendelkező természetes személyek, felhasználók vehetnek részt, akik csatlakoztak a Pécsimami.hu Facebook oldalhoz.

Nyeremények:

Fődíj:

 Családi belépő a Bikali Élménybirtokra (Két felnőtt + két 6-18 év közötti gyermek részére, felhasználható 2013.06.30-ig.)

További díjak:

 
  •  Családi, vagy gyermekfotózás a Szepesvári Fotó jóvoltából
  • Családi belépő a Bükkösdi Ökoparkba
  •  Családi belépő a Bóbita Bábszínházba

A szavazók között kisorsolt díjak:

  • Családi belépő a Bükkösdi Ökoparkba
  • Családi Belépő a Bóbita Bábszínházba

A nyerteseket e-mailben/Facebook privát üzenetben értesítjük, amelyben a nyeremény átvételének pontos feltételeiről, helyszínéről és határidejéről is tájékoztatást kapnak. A nyertes által megadott személyes adatok hiányosságáért/hibájáért (pl. névelírás, email-cím elírás stb.) a Szervező semmiféle felelősséget nem vállal.

 

Személyes adatok kezelése:

A játékban való részvételhez a felhasználó egyes Facebook-on megadott adataira van szükség, mely adatok az alkalmazás engedélyezésére való felszólítás előtt részletezve vannak a felhasználó előtt.

A nyertesek a játékban való részvételükkel hozzájárulnak, hogy a Szervező a nyertesek személyi adatait és személyes jellegű információit (név, állandó lakcím) díjmentesen nyilvántartásba vegye és a jelen nyereményjáték lebonyolítása és dokumentálása céljára a jövőben is díjmentesen kezelje a személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvényben foglalt célból, valamint marketingtevékenysége és a Nyereményjáték lebonyolítása és dokumentálása céljára. További harmadik személyeknek a Szervező  ezen információkat nem adja tovább. A Szervező  kötelezettséget vállal arra, hogy a résztvevők személyes adatait a hatályos jogszabályi rendelkezések betartásával kezeli
 

Kik nem vehetnek részt a játékban?

A játékban nem vehetnek részt a Szervező munkatársai, alkalmazottai.

A játék szervezője az esetleges hibás, valótlan regisztrációkért felelősséget nem vállal. Az előírttól eltérő formátumú regisztrációk helyességének elbírálására a jogot a játék szervezője fenntartja magának.

A nyeremények készpénzre nem válthatók.

Szervező fenntartja magának a jogot jelen Játékszabály módosítására illetve kiegészítésére.

Ezt a nyereményjátékot a Facebook semmilyen formában nem támogatja, azzal összefüggésbe nem hozható.

 

This promotion is in no way sponsored, endorsed or administered by or associated with, Facebook.

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére