Jelenlegi hely

Az "Év Anyavállalata – 2010" címért folytatott versenyben a pecsimami.hu különdíjat kapott.

Az "Év Anyavállalata – 2010" címért folytatott versenyben a pecsimami.hu különdíjat kapott! No ne gondolj wellness hétvégére, mert a díj a honlapot illeti: a pecsimami.hu fog gazdagodni általa.

Miről szólt az Év Anyavállalata 2010 pályázat? – Talán már hallottál a www.gazdagmami.hu honlapról, mely azoknak az anyáknak nyújt segítséget, akik otthoni munkával, baba/gyerek mellől szeretnének pénzt keresni. A honlap által indított pályázaton olyan anyák vehettek részt, akik legalább egy 6 év alatti kisgyermek mellől indítottak vállalkozást. Ha követted idáig az eseményeket akkor tudod, hogy a pecsimami.hu néhány hónapja indult és a háttérben egy olyan anya áll, akinek kisebbik fia szinte egyidős a weboldallal.

Egy ilyen fiatal honlap a közönségszavazás során nem vehette fel a versenyt a hosszú múlttal rendelkező ellenfelekkel, bár még így is – talán a Te szavazatodnak is köszönhetően – a középmezőnyben végzett. A szakmai zsűri által odaítélt különdíj pedig nem más, mint a fejlődés lehetősége: részvétel egy 14 hetes online képzésen. Nemsokára indul a Gazdagmami Akadémia, az ott tanultak hasznát - mint a weboldal legfőbb kritikusa – Te is nyomon követheted.

Az Év Anyavállalata pályázatnak azonban nem csak a különdíj köszönhető: általa ismertem meg négy szimpatikus és tettre kész anyukát: Gyömbit, Timit, Zsuzsit és Anikót. Velük együtt alkotjuk már az imami.hu csapatát, hiszen néhány napon-héten belül ők is elindítják weboldalukat fehervar.imami.hu, www.delbuda.imami.hu stb. néven.

Hamarosan bemutatom őket és azt is megtudhatod, hogy Te miként profitálhatsz abból, ha egyre több helyen elindul az anyukák és kismamák helyi internetes oldala.

Üdvözlettel:

G. Nóra

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

Szeptember 29-én a világ minden táján a szív egészségére hívják fel a figyelmet. A Szív világnapja jó alkalom arra, hogy megálljunk egy pillanatra, és átgondoljuk: vajon mi mindent tehetünk saját szívünkért és szeretteink szívének egészségéért. A szív nemcsak a test motorja, hanem életünk, energiánk és mindennapi aktivitásunk alapja.
Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Szeptember 26-án világszerte a Tiszta Hegyek Napját ünnepeljük. Ez a nap arra emlékeztet minket, hogy a hegyvidéki környezet nemcsak gyönyörű és lenyűgöző, hanem sérülékeny is. A hegyek ökoszisztémái kiemelten fontosak: innen ered az ivóvíz jelentős része, otthont adnak ritka növényeknek és állatoknak, és pihenést, feltöltődést nyújtanak az emberek millióinak.
Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Ugrás az oldal tetejére