Jelenlegi hely

Vasutas Családi Nap Pécsen a VOKE Művelődési Házban

Pécsi Kölyök Színpad: Szeleburdi Szafari, Vásári Komédia: Boszorkánytalanító hadművelet, Márkuszínház: Laci királyfi,  Népi gyermekjátszó, kézműves foglalkozás,  trambulin... várja a gyerekeket!

Időpont: június 3. (vasárnap) 14:00–18:00

Helyszín és információ:
VOKE Vasutas Művelődési Ház - 7621 Pécs, Váradi Antal u. 7/2
telefon: 72/310-037
e-mail: pvmh@pvmh.hu

Programok:
14.00
Pécs Város Mazsorett Együttese
14.30 Pécsi Kölyök Színpad: Szeleburdi Szafari
15.10 Vásári Komédia: Boszorkánytalanító hadművelet
16.00 Márkuszínház: Laci királyfi
17.00 Népi gyermekjátszó Kurucz Rékával és Havasréti Pállal

Kézműves foglalkozás - trambulin - PécsiMami foglalkoztatás

A belépés ingyenes!



TÁMOGATÓK
Magyar Államvasutak Zrt. (MÁV)
Pécs M.J.V. Önkormányzata
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Vasutas Országos Közművelődési és Szabadidő Egyesület (VOKE)
Vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete (VOPE)
Területi Művelődési Intézmények Egyesülete (TEMI)

Forrás: a szervezők

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére