Jelenlegi hely

Küldjétek be a jelmezeteket - Pagony könyvekért és játékokért!

Kreatív anyák, ne tartsátok magatokban fantasztikus ötleteiteket, mert a Pagony fényképes jelmezversenyt hirdet. Várjuk a jobbnál jobb jelmezeket, főleg, ha azok egy-egy mesekönyvhöz kapcsolódnak!

Az egy dolog, hogy milyen jó a saját gyerekünket és ügyes kezünk eredményét a nagy nyilvánosság előtt látni, de másoknak is segíthettek ötletekkel és leírásokkal, ráadásul lesz nyeremény is.

"Minek öltözzek, anya?" - nyaggat a fiam napok óta. Mostanában ez a leggyakrabban elhangzó kérdés, lassan itt a farsang, és persze megint, mint mindig valami csúcsszuper jelmezt szeretne. Túl vagyunk már a csokiautomatán, a karácsonyfán, öltözött egy haverjával Bud Spencernek és Terence Hillnek (ő volt a vékonyabb, nyugi), idén szerencsére valami osztályjelmez készül, hurrá!

Biztos vagyok benne, hogy szerte kis hazánkban rengeteg sorstársam töri most ezerrel a fejét, ezért az összefogás jegyében most arra biztatunk mindenkit, hogy ossza meg a többiekkel jelmezötletét, adjon tanácsot, mutasson fotókat!

Hogy mit várunk?

Leginkább mesekönyvhősőkről szóló jelmezekre vagyunk kíváncsiak, biztos sok ovis öltözött már Bogyónak vagy Babócának, esetleg Boribonnak és valószínűleg Rumini-Balikó jelmezek is vannak valahol. Vagy esetleg Csoda és Kósza? Cipelő Cica? Panka és Csiribí?

Hogyan tudod ezt megosztani a többiekkel?

Nem kell mást tenned, csak emailben küldj nekünk az info@pagony.hu címre

- egy rövid, könnyen értelmezhető leírást a jelmez elkészítéséről, a szükéses anyagokról, eszközökről, esetleges beszerzési helyekről,

- fotókat az elkészült jelmezről vagy beöltözött gyerekedről!

A számunkra legérdekesebb ötleteket itt, a Pagony oldalán szeretnénk közzétenni, hogy minél többen megismerjék ötleteiket. Benne vagytok?

A beküldési határidő: február 14., Bálint napja, a cím pedig: info@pagony.hu

Egy szerencsés beküldő pedig két darab Pagony könyvet választhat majd.

Forrás: www.pagony.hu

Ne feledd:  a Pécsimami is várja saját készítésű farsangi jelmezetek képét! Töltsd fel a Pécsimami Kreatívmami Fórumába és nyerd meg te az 5000 forintos játékvásárlási utalványt! Részletek itt!
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére