Jelenlegi hely

Pályázat GYES/GYED-ről visszatérők alkalmazására

Az Új Széchenyi Terv keretében megjelent az „Esélyegyenlőségi célcsoportok a gazdaságban – női munkavállalók és GYES/GYED-ről visszatérők integrációja a munkaerőpiacon a részmunkaidő, távmunka és osztott munkaidő alkalmazása révén” című (GOP-2012-3.5.1/B kódszámú) pályázati kiírás.

Célja: a pályázat célcsoportjai foglalkoztatási színvonalának növelése, az egyenlő esélyek megteremtése a munkaerőpiaci elhelyezkedésben és munkavégzésben, az integrált munkavégzés elősegítése.

Pályázható tevékenységek:
·Női munkavállalók alkalmazása
·Létszámtartás
·GYES-ről visszatérő jó munkaerő továbbfoglalkoztatási lehetőségeinek megteremtése.

Az elnyerhető támogatás:
a) Észak-Magyarország, Észak-Alföld, Dél-Alföld, Dél-Dunántúl régiókban megvalósuló projektek esetében az összes elszámolható költség maximum 70%-a,
b) Közép-Dunántúli régióban megvalósuló projektek esetében az összes elszámolható költség maximum 60%-a,
c) Nyugat-Dunántúli régióban megvalósuló projektek esetében az összes elszámolható költség maximum 50%-a.

Az igényelhető vissza nem térítendő támogatás összege minimum 1 millió forint, maximum 10 millió forint.

A pályázat meghirdetésekor a támogatásra rendelkezésre álló tervezett keretösszeg 1,5 milliárd forint a 2012-2013. évekre.

A pályázatok benyújtása 2012. július 2-től december 31-ig lehetséges.

Pályázati kiírás: nfu.hu/doc/3553
 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Ugrás az oldal tetejére