Jelenlegi hely

Hírlevél - Csodásat!

Szia [név]!

Csodásak a fények, az ízek, az illatok, a dallamok, a meglepetések, a mosolyok.

De tudod mi a legcsodálatosabb?

Hogy néhány napra elcsendesül a világ és csak azokra figyelhetünk, akik IGAZÁN FONTOSAK!

Áldott, meghitt, CSODÁS karácsonyt kívánok!

Fények, díszek, zenék

Neked szóló történetek

Ne feledd: az ünnep egy lehetőség!

Ünnep a családban

Ugye továbbra is a Pécsimamin keresed a programokat?

Ha csak simán bekuckóznátok: 20 szuper film karácsonyra.

  • Betlehemi történet a MárkusZínházzal
     
  • Bejgli égető túra Kövestetőre
     
  • Szárnyas Malac nap a Bóbita Bábszínházban
     
  • Bábos idegenvezetés gyerekeknek a Dómban
     
  • Masha és a Medve - Karácsonyi kaland...

Részletek és még több program ITT!

Szeretettel:

NóriMami

 

Ne maradj le semmi jóról, kövess minket FB-on is!

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon, vagy feliratkoztál hírlevelünkre. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-90373/2015. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

[url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]

ITT tudhatsz meg többet rólunk.

 

 

 

 

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Előzzük meg a bajt!  –  A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

Előzzük meg a bajt! – A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

A nyári szünet alatt sok veszély leselkedik a gyerekekre, ilyenkor érdemes jobban odafigyelni rájuk. Ahhoz, hogy a nyár gondtalan legyen, felhívjuk a figyelmet néhány hasznos tudnivalóra.
Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Magyarországon a cöliákia becslések szerint a lakosság körülbelül 1%-át érinti, ami közel százezer embert jelent. A gluténmentes étrendet követők köre ennél tágabb: hazai adatok szerint a 15 éves és idősebb magyarok 1,8%-a követett gluténmentes diétát, a nem-cöliákiás gluténérzékenység pedig egyes becslések szerint már több százezer embert is érinthet. (1;2) Ezért a gluténmentes étkezés nem egy szűk, elszigetelt probléma, különösen akkor nem, ha a gyerekeket nézzük. Egy diagnózis vagy tartós étrendi korlátozás nemcsak a gyereket érinti, hanem az egész család hétköznapjait átrendezi: a bevásárlást, az uzsonnacsomagolást, az óvodai és iskolai ünnepeket, a menzával kapcsolatos döntéseket, a kirándulásokat és sokszor még azt is, hogy a szülő mennyire érzi biztonságban a gyerekét egy közösségi étkezési helyzetben.
Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Ugrás az oldal tetejére