Jelenlegi hely

Egy kis plusz és könnyebb a társkeresés - Ducitars.hu néven indult plus size társkereső

Az elmagányosodás felé haladunk, pedig ennek nem kellene így lennie. Ideje, hogy végre a ducik is visszanyerjék önbizalmukat, és ne mondjanak le arról, hogy megtalálják életük szerelmét. Nekik segít az új magyar plus size társkereső, a ducitars.hu

A KSH legutóbbi adataiból (népszámlálások és a 2016. évi mikrocenzus) az derül ki, hogy hazánkban 1 184 233 nő és 535 969 férfi él egyedülállóként. Emellett pedig egy másik tanulmány legfrissebb adataiból az derül ki, hogy valamilyen fokú elhízás jelenleg a férfiak 29, a nőknek pedig 26 százalékát érinti. Ha ezt a két adatot összevetjük, nem nehéz arra a következtetésre jutni, hogy az egyedül élők között is sokak élhetnek valamekkora túlsúllyal. 

Sajnos a plusz kilók sok esetben önbizalomhiánnyal járnak együtt, köszönhetően a körülöttünk lévő vékonyságkultusznak. Szerencsére ez a trend is kezd megfordulni. Az utóbbi években kötelezték a divatházakat, hogy kifutóikon ne kórosan sovány modellekkel mutassák be kreációikat. A legfrissebb hírek szerint pedig már egyre elfogadottabbá válik a plus size az élet számos területén. A Nike például azután, hogy néhány éve már megjelent kifejezetten teltebbeknek szánt sportruházatával, nemrégiben ezeket már üzleteiben is láthatóvá tette plus size próbababáin. 




Ideje, hogy végre a ducik is visszanyerjék önbizalmukat, és ne mondjanak le arról, hogy megtalálják életük szerelmét! 
 

Hisz ők azok, akik kedvesek, tele vannak szeretettel, megértéssel és elfogadással, szemben azokkal, akik az ideálisnak vélt testsúly elérésének érdekében folyamatosan sanyargatják magukat, éhesek és frusztráltak. 

Erre bizonyíték La'Tecia Thomas 26 éves ausztrál modell, blogger korábban igazi fitneszfanatikus is, aki miután egész életét annak szentelte, hogy folyamatosan méregette súlyát és ügyelt az alakjára, úgy döntött, hogy megtanulja elfogadni és megszeretni önmagát. Most pedig - miután 5 ruhaméretet hízott -, boldogabb mint valaha.



 

Egy kis plusz a sikeres társkereséshez 
 

Sok plus size hölgy elmondása szerint manapság nehéz ismerkedniük, nincs egy olyan felület, ami csak nekik szólna. Ezen igyekszik segíteni Györfi András, aki létrehozta hazánk első duciknak szánt társkereső oldalát, a ducitars.hu-t. 


Az oldal a “teltek és vidámak társkereső oldalaként” határozza meg önmagát. Ide kifejezetten azokat várják, akiknek - ma még - kevesebb lehetősége van a randizásra a hétköznapokban. 

Györfi elmondta, hogy maga is egy plus-size hölggyel él boldog párkapcsolatban. Kedvese, Karolina korábbi rossz tapasztalatait hallgatva merült fel benne az újszerű társkereső ötlete. 

Az oldal alapítója elmondta, hogy küldetésének érezte a szolgáltatás elindítását. A ducitars.hu szembe kíván helyezkedni korunk tökéletes-test kultuszával. Ide azokat várják, akik manapság nem igazán szerepelhetnének egy divatmagazin címoldalán. 


A plus size nők és férfiak társkereső oldalán nincs semmilyen megkülönböztetés, az alapító, Györfi András elmondása szerint itt mindenkit szeretet és elfogadás vár. 

Az alig néhány hete indult oldalra már meg is érkeztek az első társkeresők. A regisztráció mindenkinek ingyenes, és egyelőre nem is tervezik, hogy előfizetéshez kössék az oldal használatát. 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Ugrás az oldal tetejére