Jelenlegi hely

Önismereti-karriertervező tábor középiskolásoknak

Korosztály: 10-12. osztály
Turnusok: augusztus 10-14. 14:00-18:30
Helyszín: Y Közösségi Ház (Pécs, Hársfa u. 2.)

Miről szól a tábor?

Faktválasztás, továbbtanulási döntés előtt állsz? Kíváncsi vagy, hogy mi alapján érdemes döntened? Szeretnéd jobban megismerni magad, tudni, hogy miben vagy igazán jó, hogy mivel szeretnél majd foglalkozni? Akkor itt a helyed!

Kiknek szól?

A 2020. őszén 10-11-12. évfolyamot kezdő diákokat várjuk, akik rendelkeznek pécsi lakcímmel (erre a finanszírozó pályázat miatt van szükség).

Mikor/hol lesz?

2020. augusztus 10-14. (hétfő-péntek), minden nap 14.00-18.30 között.
Helyszín: Y Közösségi Ház (Pécs, Hársfa út 2.)

Mennyibe kerül?

A tábor a TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2018-00028 azonosítószámú, „Éltető közösségek” projekt keretében valósul meg, így a részvétel térítésmentes.

Mekkora lesz a csoportlétszám?

Max. 20 fős csoportot indítunk, 2 csoportvezető részvételével valósul meg a tábor.

Kik tartják a foglalkozásokat?

Pályaorientációs szakemberek – bővebben: MagMa Műhely

Hogyan lehet jelentkezni?

Online jelentkezési lap kitöltésével, 2020. július 15-ig (a meglévő helyeket érkezési sorrendben töltjük fel).
Fb esemény: https://www.facebook.com/events/676255909601768/
Weboldal: https://magmamuhely.wordpress.com/onismereti-karriertervezo-tabor-kozepi...

További információért kérjük, a magmamuhely@gmail.com címen érdeklődjenek!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére