Jelenlegi hely

Coachképzés és Teamcoach képzés betekintő est Pécs

július 27. (hétfő) 17:00-19:00

Élményalapú este, ahol új oldaladról is megismerheted magad. Neked hogy segít a coachszemlélet? Saját bőrödön próbáld ki!

A coachingról és a coachszemléletű vezetésről sokan sokmindent mondanak. Leendő hallgatóink először saját tapasztalatot szerezhetnek és megismerkedhetnek az oktatókkal, kipróbálhatják a coach és az ügyfél szerepet is.
#coachképzés #teamcoach #lifecoach & #businesscoach

Mit tud adni egy hét hónapos coachképzés? Mit takar a teamcoach képzés? Új hivatást? Önismeretet? Vezetői képességek fejlesztését? A résztvevők kipróbálhatják magukat coach- és ügyfélszerepben is, megismerhetik, hogy mely képességeik teszik őket alkalmassá arra, hogy embereket vezessenek vagy másokat támogassanak céljaik elérésében.

A Coachingcentrum ősszel ismét elindítja Pécsett 130 órás life- és businesscoach-képzését és 76 órás teamcoah képzését.
A demoestre azokat várjuk, akik szeretnének egy új hivatást tanulni, segítséget kapni ahhoz, hogyan tudják magukat pozicionálni coachként és teamcoachként a piacon, hogyan működjenek jobb és emberibb minőségben vezetőként egy nagyobb szervezetben, vagy saját vállalkozásukban.
Azt valljuk, hogy a coaching egyben szemléletmód is, mindenkori helyzeteink pozitív átkeretezése, a lehetőségek megtalálása a problémákra fókuszálás helyett.
Minden kérdésedre választ adunk októberben induló egyéni és szeptemberben induló teamcoachképzésünkkel kapcsolatban is!

Mi történik a demoesten?

1. Megismerhetsz olyan embereket, akikkel egy tanulócsoportot fogsz alkotni.
2. Megismerheted az oktatókat, és eldöntheted, hogy olyan minőséget képviselnek-e, ami hozzátesz a tanulásodhoz.
3. Kipróbálhatod magad coach és ügyfél szerepben is.
4. Megnézheted, hogy melyek illenek rád az International Coach Federation coachok számára fejlesztendő kompetenciáiból.
5. Beleszeretsz a coach hivatásba

A részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött:
https://www.coachingcentrum.hu/esemenyek/pecs-coachingcentrum-coachkepzes-demonap/

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Ugrás az oldal tetejére