Jelenlegi hely

Interaktív nyílt napok a Kodály Zoltán Gimnáziumban

Időpont: 2022. október 11. kedd és 12. szerda 8:15

Tájékoztató a 6.-os és 8.-os tanulók részére.

2022. október 11-én és 12-én (kedden és szerdán) 08:15 órától interaktív nyílt napot tartunk, amelyen az érdeklődő hatodikos és nyolcadikos tanulók és szüleik bepillantást nyerhetnek iskolánk életébe, megismerhetik a tagozatokon folyó munkát.
2022. október 12-én (szerdán) 17:00 órától szülői fórum lesz, melyen a szülők és diákok személyes beszélgetés keretében tehetik fel kérdéseiket az intézmény és a tagozatok vezetőinek.

A nyílt napok programja:
08:00 - 08:30 regisztráció és tájékoztató az aulában felállított standoknál
08:30 - Béres Andrásné intézményvezető köszöntője, tájékoztatója
09:05 - 09:15 - szünet
09:15 - a tagozatok bemutatkoznak (hatosztályos ének-zene; két tannyelvű olasz, spanyol; humán; általános)
10:15 - 11:55 óralátogatások külön kiírás szerint (a szülők, és a tanulók bepillantást nyerhetnek néhány tanórába, melyekbe az érdeklődőket is bevonjuk)
12:05 - fakultatív iskolabejárás (gyülekezés az aulában)

Az óralátogatás regisztrációhoz kötött, melynek a felületét megnyitottuk és ide kattintva érheti el.



Bővebb információk a nyílt napokról és előkészítőkről az alábbi elérhetőségeken:

Cím: 7621 Pécs, Dobó István u. 35-37.
Tel: 06 72 539 040
E-mail: titkarsag@kodaly-pecs.hu
Web: http://www.kodaly-pecs.edu.hu/weboldal/


Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Ugrás az oldal tetejére