Jelenlegi hely

Farsangi mulatság a Ringatóval

Időpont: 2023. február 8. (szerda)
Helyszín: Pécsi Kulturális Központ, Színházterem

10.00 - Ringató Gyerekkoncert
10.40 - Tombolasorsolás azoknak, akik JELMEZBEN érkeznek!

- - - - - - - - 

HELYSZÍN:

Pécsi Kulturális Központ, Színházterem
(Cím: Pécs, Veress Endre út 6.)
Parkolás a helyszín melletti parkolóban ingyenes (Építők útja felől megközelíthető). Babakocsival könnyen megközelíthető!

- - - - - - - - 

AKIK VÁRUNK BENNETEKET:

László Virág (fuvola, furulya, gitár)
Szabó-Beck Angéla (fuvola, furulya, citera, gitár)
Sándor-Hidvégi Zsuzsanna (brácsa)
László-Varga Judit (hegedű)
Grász-Szily Boglárka (ütőhangszerek)

- - - - - - - - 

JEGYÁRAK:

Családi jegy: 2500 Ft (szülők+gyerekek) - a helyszínen váltható, készpénzes fizetéssel.

- - - - - - - - 

TOMBOLA A JELMEZESEKNEK!

A Gyermekkoncertre szóló belépőjegy megváltásával a jelmezben érkező családok tombolasorsoláson vesznek részt, ahol értékes ajándékokat sorsolunk ki.

- - - - - - - - 

BÉRLET:

A koncerten a hagyományos foglalkozásokra váltott bérletek nem érvényesek.

- - - - - - - - 

KOROSZTÁLY:

A Ringató alapvetően a 3 év alatti korosztálynak szól, de az óvodás korosztály sem szokott unatkozni. :)

Meglepetés: a foglalkozás után arcfestésre és csillámtetoválásra is lesz lehetőség!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére