Jelenlegi hely

Ringató foglalkozás Sándor-Hidvégi Zsuzsival Harkányban

Időpont: kéthetente szerda 9:30
Helyszín: Harkány, Kiss József Művelődési Ház (emeleti terem)

A kismamákat, és születéstől 3 éves korig várja a kisgyermekes családokat Sándor-Hidvégi Zsuzsi egy játékos, énekes foglalkozásra. 

A Ringató 30 perces, Magyar Örökség díjas zenei program, alapítója Gróh Ilona. A Ringató nem előadás, legfőbb üzenete a szülők számára, hogy mindenki képes énekelni, szabadon játszani gyermekével, vagyis dalokkal, mondókákkal és érintéssel minden szülő képes pozitív hatást kiváltani a gyermekénél, ez pedig segíti a korai kötődés kialakulását, megalapozza a stabil szülő-gyermek kapcsolatot. A foglalkozáson felkeltjük a gyerekek érdeklődését a zene iránt, értékes zenei ingerekkel vesszük őket körül.

Kapcsolat:
   
Mobil: (20) 547 0772
    E-mail cím: ringatozsuzsi@gmail.com
    Weboldal: https://ringato.hu/
  
SÁNDOR-HIDVÉGI ZSUZSI FOGLALKOZÁSAINAK PONTOS IDŐPONTJÁT ÉS AZ EGYÉB HELYSZÍNEKET ITT TALÁLOD!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Mindennapi mérgeink

Mindennapi mérgeink

Gondolkodtál már azon, hogy egy-egy furcsa, makacs tünet mögött mi állhat, amire látszólag nincs semmi magyarázat? Mi van, ha a valódi okot a nap mint nap használt kozmetikumaink és vegyszereink összetevői között kell keresnünk? Ha felteszem a kérdést: szerinted hányféle mesterséges anyaggal találkozik a szervezetünk egyetlen nap alatt? Valószínűleg mindannyian alaposan alulbecsülnénk a valóságot. Játsszunk el a gondolattal, és számoljuk össze együtt, mennyi kémiai anyaggal érintkezhetünk a reggeli ébredéstől a villanyoltásig! (A napközben elfogyasztott élelmiszerek és italok összetevőit most szándékosan hagyjuk ki a képletből – a helyzet így is elég megdöbbentő lesz.)
Ha a diagnózis: PCOS

Ha a diagnózis: PCOS

PCOS. Sokan megrémülnek ettől a pár betűtől, amikor elhangzik a diagnózis. Ez egy komplex anyagcsere-zavar, ami a ma Magyarországon minden tizedik nőt érint. A policisztás ovárium szindróma azonban nem jelent feltétlenül meddőséget!
Pótold az ásványi anyagokat házi jeges italokkal!

Pótold az ásványi anyagokat házi jeges italokkal!

A nagy hőségben ösztönösen kívánjuk a sós és édes leveket, de a gyári innivalók hosszú távon nem a legegészségesebb megoldások. Inkább hoztunk néhány házi receptet.
Ugrás az oldal tetejére