Jelenlegi hely

Díszítsd az otthonod! - a Katicatanyán

Időpont: 2024. február 3. szombat 10:00-18:00
Ezen a hétvégén, ha ellátogattok a Katica Tanyára, segítünk nektek feldobni a téli szürkeség okozta hangulatot egyedi otthon dekorálási ötletekkel. 

A patcai Katica Tanya több, mint 100 féle kül-, és beltéri játszóalkalmatossággal, gyertyakészítő tematikájú kreatív alkotósarokkal várja az óvodás és iskoláskorú gyerekekkel érkező családokat.
A Katica Tanya hazánk egyedülálló Élményközpontja, ahol 13 hektárnyi szabad levegőn több, mint 100 féle kül-, és beltéri játszóalkalmatosságot találnak az idelátogató családok, óvodás és iskolai csoportok, vállalatok. Minden hétvégén Jeles Napok programsorozatunkkal várjuk látogatóinkat, ahol ingyenes tematikus programok várják egyéni és családdal érkező vendégeinket.

A családi kulcstartó elkészítéséből mi sem maradhatunk ki, de nem ez az egyetlen tippünk, amiért érdemes velünk tartanod. Üdvözöld barátaidat köszöntő táblával, és vendéglátáskor használd a fantáziád ihlette pohár és tányéralátéteket, amiket segítünk nektek elkészíteni ezen a hétvégén.

Ti mivel díszítenétek fel az otthonotokat? A lehetőséget mi adjuk, az ötlet a tiétek! Eresszétek szabadjára a fantáziátokat.

Ha pedig egy kis játékra vágytok, akkor a Katica Tanyán a hideg időben is találhattok nálunk az egész családnak megfelelő programot. Számos beltéri játékunk közül válogathattok a borongós időjárás ellenére is.

Gasztronómiai ajánlatunk: Szárnyasaprólék-leves — Rántott halfilé, majonézes burgonya – Kakaós bögrés süti.

Helyszín: Katica Tanya - Patca 

WEBOLDAL ITT!

BŐVEBB INFORMÁCIÓ ITT!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére