Jelenlegi hely

Zsibvásár és Zsibongás a Létrában

Időpont: 2024. március 9. szombat 14:00-19:00
Helyszín: Létra Udvar, Pécs, Vince utca 15/b

Itt a megfelelő alkalom, hogy megszabadulj a felesleges cuccoktól / beszerezd azokat amikre már régóta vágytál - ráadásul egy remek hangulatú délután keretében, a Létra udvarán.
 

Felhalmoztál egy csomó mindent, ami csak a helyet foglalja? Vagy éppen úgy döntöttél, hogy stílust váltasz és kellene az alaptőke az új ruhatárhoz? Szereted a csecsebecséket, de a kedvesed nem annyira?

VAGY

jobban szereted a használt cuccokat, mert környezettudatos vagy? Keresed a ritkaságokat? Itt a megfelelő alkalom, hogy megszabadulj felesleges cuccoktól / beszerezd azokat amikre már régóta vágytál - ráadásul egy remek hangulatú délután keretében, a Létra udvarán.

A helyszín továbbra is a Létra közösségi ház zárt udvara, ami ennek apropóján kinyítja a nagy barna kapuját. A helyszínt a Burgers&Wheels és a Vince Patak Regatta rendezvények miatt bizonyára sokan ismeritek.

A kínálat - terveink és szokás szerint - mindenféle használt motyóból fog állni (ruházat, kiegészítők, használati tárgyak, könyvek, lemezek, kis elektronikai kütyük, stbstb), illetve igyekszünk azért egy-két pécsi különlegességet is elhelyezni az udvarban. A hidratálásról és a kávéról a Limonádé Stand gondoskodik!

Mivel mi sem szeretünk nagyon szemetet gyártani, ezért ha meglátogatod az eseményünket, szuper, ha hozol magaddal saját poharat a limonádénak, és vászonszatyrot a vásárfiának!

Bővebb információ ITT

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Jó napot…

Jó napot…

Talán a legalapabb köszönési forma egy ember életében a címben szereplő formula, hiszen a találkozásaink túlnyomórészt ebben a napszakban történnek meg. Köszönés…
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Ugrás az oldal tetejére