Jelenlegi hely

Segítség Marcinak!

A Zsolnay Örökségkezelő is csatlakozott a Duchenne izomdisztrófiás pécsi kisfiú, Nemes Marcell gyógyulásáért indult adománygyűjtő akcióhoz.

A négyéves kisfiú egy végzetes kimenetelű, fokozatos izomelhalással járó örökletes betegségben szenved. Egy, az USA-ban engedélyezett, nagyon költséges géntranszfer terápia az egyetlen lehetőség Marci gyógyulására.

A ZsÖK is csatlakozott a hivatalos adománygyűjtő kampányhoz. Mivel számos látogató fordul meg a cég által szervezett programokon és helyszíneken, így sokan értesülhetnek Marci betegségéről és a kihelyezett adománygyűjtő ládák segítségével támogathatják is a kisfiú gyógyulását. Az adományládák májustól a Kodály Központban, a Zsolnay Negyed Látogatóközpontjában és programok idején az E78-as Koncertteremben érhetők el egészen július 7-ig.

Aki teheti, támogassa Marci gyógyulását!
Az alapítvány adatai:
NM Izmok Gyógyulásáért Alapítvány
Adószám: 19365534-1-02
Számlaszám: 10404302-50527083-75691011
IBAN: HU98 10404302-50527083-75691011
SWIFT kód (BIC): OKHBHUHB
 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Ugrás az oldal tetejére