Jelenlegi hely

Hallottad? Megnyitott a Diána téri piac!

A Pécsimami és a Pécsibaba olvasóit kóstolóval és előrendelés esetén kedvezményekkel várják: most éppen a sárgabarack van "terítéken"!

Látogass el a Diána piacra, és ha szívesen megkóstolnád a lekvárhoz szánt sárgabarackot vásárlás előtt: nincs más dolgod, mint a Pécsimamira hivatkozni, vagy bemutatni a telefonodon ezt a cikket.

Ha ízlik egy termelő terméke és szívesen előrendelnéd a szükséges mennyiséget: bátran kérj kedvezményt! :)


Teljesen megújulva, modern köntösben éledt újra a Diána téri piac. Sokféle, minőségi termelői, és ismert márkás termékkel várja a vásárlókat.

Május 10-én reggel 6.00 órakor hivatalosan is megnyitotta kapuit a Diána piac

A Diána piac, a kertvárosi városrész egyik közkedvelt helyszíne, és találkozópontja, ami most teljesen megújult környezetben került átadásra. A piac teljesen új arculattal és megújult külsővel várja régi és új látogatóit.
Az új piac célja, hogy a magas minőségű kínálattal a vásárlói igényeinek eleget tegyen, hiszen fontos, hogy a modern környezetben továbbra is meg tudjuk teremteni az igazi piaci légkört, ami hosszú évek óta jellemezte a létesítményt.

A piacon színes kínálattal várjuk a vásárlókat:
•    Zöldségek-gyümölcsök
•    Méz termékek
•    Pékáruk
•    Savanyúság
•    Pecsenye
•    Hús és füstölt áru
•    Tejtermékek
•    Italok
•    Virágok

Érdekes tartalmakért kövesse a Diána Piac Facebook, és Instagram oldalát. Weboldalunkon keresztül online is megtekintheti kínálatunkat és értesülhet aktuális híreinkről.
A piacon történő vásárlással nemcsak minőségi, friss élelmiszerhez juthatnak a vásárlók, hanem a rövid ellátási láncnak köszönhetően kisebb ökológiai lábnyomot is hagynak, nem utolsó sorban pedig támogatják a helyi gazdaságot.

Sok szeretettel várjuk Önöket! Mert piacra járni jó!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Ugrás az oldal tetejére