Jelenlegi hely

Télkergető Farsangi Napok a Katica Tanyán

Időpont: 2025. február 8-9. (szombat-vasárnap) 10.00-18.00
Helyszín: Katica Tanya Élményközpont - Patca
A patcai Katica Tanya hazánk egyedülálló Élményközpontja, ahol 13 hektárnyi szabad levegőn több, mint 100 féle kül-, és beltéri játszóalkalmatosságot találnak az idelátogató családok. Minden hétvégén Jeles Napok programsorozatunkkal várjuk látogatóinkat, ahol ingyenes tematikus programok várják vendégeinket.
 

A február és a farsang a tavaszvárás és a tél elűzésének időszaka. Tarts velünk ezen a hétvégén is farsangi programjaink keretében, hiszen farsangi álarcot és díszeket készítünk!

NE FELEDD! Február végéig használd belépéskor a Katica Kártyádat, mondd be a KATICA25 kódot a pénztárnál és tied lehet egy ajándék falmászás vagy mini bowling vagy egy illatos tetkó fújás!

Akár esik, akár fúj, nálunk mindig találtok megfelelő programot. A Kalandbarlangunk mászófalai, logikai játékai bátorságodat és tudásodat teszik próbára, míg trambulinjainkkal nem csak az ügyességedet bizonyíthatod, de kicsit olyan érzésed is lehet, mintha a szabad ég alatt repülnél a madarak között. Ha csocsóznál, vagy léghoki meccsre vágysz, esetleg egy mini bowling párharc vonz, itt azt is megtalálod.

Nézd meg a részletes programot, katt a képekre:

Ha felkészültél, vár rád a Katica Tanya, TÖBB MINT 100 ATTRAKCIÓJÁVAL!
 

További hasznos információk (pl. mit érdemes magatokkal hozni) ITT!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére