Jelenlegi hely

Anyadédelgető programsorozat a Pinokkió Gyermekkönyvtárban Pécsen

Időpont: 2025. Május 22. (csütörtök) 10:00 - 11:00
Helyszín: Pinokkió Gyermekkönyvtár, Pécs, Nagy Jenő utca 24.
Ingyenes foglalkozás az anyaság kihívásairól, két hetente csütörtökönként a Pinokkió Gyermekkönyvtárban.

Azért, hogy az anyaság ne járjon együtt a magányossággal.

Egy gyermek születése után változnak a kapcsolataink, másképp érünk rá, más témákról beszélnénk, nincsenek kollégák, közös kávézások...

Ezért, találkozunk kéthetente, hogy az anyaság nehéz érzéseiről is beszélhessünk, elfogadást, megértést és ötleteket adhassunk egymásnak, vagy csak végre felnőttekkel beszélgethessünk komolyabb témákról.

A közösen töltött idő egy részében önismereti, kommunikációs feladatokkal dolgozunk a fejlődésünkön, majd kötetlenül lehet beszélgetni.

  • Következő időpont és téma: 2025. május 22. - Beszoktatás és a félelmek
  • A foglalkozásokat vezeti: Nyúlné Terpó Edit coach és gyógypedagógus
  • Időpont: Kéthetente csütörtökön 10:00–11:00
  • Helyszín: Pinokkió Gyermekkönyvtár (Pécs, Nagy Jenő utca 24. | 72/324-001)

A programon való részvétel ingyenes, a csoporthoz bármikor lehetséges a csatlakozás. Gyermekedet bátran hozd magaddal, a foglalkozások ideje alatt "pótnagyink" vigyáz rájuk.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére