Jelenlegi hely

Te is képes vagy rá! Így válj türelmesebb szülővé oktató előadás a Tudásközpontban

Időpont: 2025. Február 21. (péntek) 17:00
Helyszín: Tudásközpont, Pécs
Oktató előadás  tudatos szülőknek, hogy a gyereknevelés ne a kimerülésről, hanem a kapcsolódásról szóljon.

Te is képes vagy rá! - Így válj türelmesebb szülővé

Szülőnek lenni nem könnyű és sokszor úgy érezhetjük, hogy túl nagy a nyomás rajtunk. A fáradtság, a kimerültség, a tehetetlenség érzése mind-mind hozzátartozik a mindennapokhoz. De mi lenne, ha lenne egy mód arra, hogy mindezek ellenére többet örüljünk a szülői szerepnek? Mi lenne, ha képesek lennénk türelmesebbnek lenni, jobban kapcsolódni a gyerekeinkhez, és megélni a nevelés örömeit, nem pedig a küzdelmeit?

Az előadás segít rálépni egy olyan útra, ahol a gyereknevelés nem a kimerültségről és frusztrációról szól, hanem a kapcsolódásról, a türelemről és a közös fejlődésről. Segít abban, hogy felismerd a benned rejlő erőt, és eszközöket ad ahhoz, hogy a szülői szerep örömmel töltsön el, ne pedig kimerítsen.

Ne hagyd ki, ha szeretnél változást a szülői életedben! Tarts velünk, és tudd meg, hogyan lehetsz türelmesebb, magabiztosabb szülő, aki nemcsak a gyerekét segíti a fejlődésben, hanem saját magát is.
Mert Te is képes vagy rá!

Oktató: Füstös Móni, Pozitív Fegyelmezés oktató

Időpont: 2025, február 22. 17:00 (Kapunyitás 16:30)

Jegyek:

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Ugrás az oldal tetejére